mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód

Twój samochód

Czy sprowadzanie auta ze Stanów obecnie będzie miało sens?

~leszek

Zgłoś komentarz do moderacji 2021-11-08 | 08:53

Czy sprowadzanie auta ze Stanów obecnie będzie miało sens? Warto się na to decydować czy raczej w praktyce perspektywy są marne? Jeśli macie jakieś doświadczenia z tym związane i ewentualnie możecie coś podpowiedzieć to dajcie znać jak to wygląda i po jaką ewentualnie firmę będzie warto sięgać jeśli chodzi o takie auta ze Stanów sprawdzane. Jeśli już to brać to zależałoby mi, żeby ktoś ten temat kompleksowo obsługiwał

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~anthony

Zgłoś komentarz do moderacji 2021-11-16 | 10:16

Nie wiem, czy sprowadzanie auta zza oceanu ma sens. To duże koszty i formalności, a pełno dobrych samochodów masz w Polsce. Zobacz sobie na auta po kontraktach leasingowych - używane, ale bardzo młode. 3-4 letnie auta nie są technologicznie do tyłu ani bardzo zużyte i jeszcze parę lat pojeździsz bez problemu. Na Master1.pl ma fajne oferty, sam ostatnio kupiłem od nich 3-letnią Astrę. Udokumentowany przebieg, świetny stan, od nowości w Polsce, serwisowana w ASO. :)

~Adam

Zgłoś komentarz do moderacji 2021-11-17 | 11:02

Mnie zależało na dobrym Fordzie i dlatego zdecydowałem się na sprowadzanie z USA. Jeśli chodzi o obsługę ze strony www.amer-pol.com to wypadło to faktycznie bardzo dobrze, zdecydowanie mogę ich propozycje polecić jeśli będziecie chcieli sprowadzić samochód. Firma działa na wysokim poziomie i pomogą w załatwieniu wszystkich kwestii natury formalnej za co dla nich oczywiście duży plus. Nawet jak ktoś w temacie jest laikiem to i tak nie musi się o nic martwić.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021