mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Audi A3

Twój samochód - Audi A3

Problem z mocą silnika

Damiann_1977

Nowicjusz

Damiann_1977

Miasto: Włocławek

Auto: Audi A3

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-03-29 | 21:07

Witam wszystkich. Mam autko Audi A3 1998r 110 km. Autko słabo zapala i nie ma różnicy czy jest zimne czy też nie. Jest też problem z jego prędkością i przyspieszeniem. Autko sprawdzałem na autostradzie i osiągnąłem z trudnością niecałe 180km/h i wyglądało to tak jakby brakowało mu paliwa. następnym razem było 160km/h, Co do przyspieszania to raz na jakiś czas auto przyspiesza ładnie a za chwilę spada jego moc. Myślę że może to jest wszystko problemem od wtrysków, bo auto ma przejechane 280tyś i nie wiem czy wtryski były wymieniane gdyż niedawno to auto nabyłem. Proszę o jakąś radę, może ktoś zetknął się z podobnym problemem. Pozdrawiam.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~qiczik

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-04-23 | 14:56

mialem cos podobnego w pasacie b5 ze nie umial sie zbierac i wkoncu pojechalem na komputer i wyswietlilo mi czujnik turbiny ale tonie bylo przyczyna to byl taki wezyk od powietrza co idzie od turbiny wymienilem tosam 6 zl mnie to kosztowalo i teraz idzie jak przecinak. pierw jedz na komputer co on pokaze a jezeli nic to nie da to mozliwe ze cos z turbina albo bedzie tzreba czyscic albo po prostu nowa kupic.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019