mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Audi A8

Twój samochód - Audi A8

CZY WYMIENIAC OLEJ W SKRZYNI BIEGÓW

~MNICH

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-11-24 | 22:11

WITAM. MOZE KTOS PODPOWIE Z PRAKTYKI CZY WYMIENIAC OLEJ W SKRZYNI BIEGÓW I CO ILE KILOMETRÓW. JAKI TO KOSZT W A8. SZŁYSZAŁEM TEZ OPINIE ZE NIE WYMIENIAC JAK PRACUJE PRAWIDŁOWO I NIE SZARPIE,ZE PO WYMIANIE ZACZYNAJA SIE DOPIERO PROBLEMY, ZE W A8 I TAK WYTRZYMUJE 250000KM I DO REMONTU. nDZIEKUJE Z GÓRY ZA PODPOWIEDZ

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Rapik

Nowicjusz

Rapik

Miasto: Grudziądz

Auto: BMW Seria 5

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-12-01 | 11:42

Witam, co do wymiany oleju to trzeba wymieniać przynajmniej w Audi taka konstrukcja skrzyni. Faktem jest też że skrzynia pada po przebiegu około 250 tyś KM, czy jeździł ostro czy normalnie jest to nieuniknione. Ja za pełny remont skrzyni w nieautoryzowanym warsztacie zapłaciłem 4000 tyś zł, czyli dość tanio.

~Darek

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-12-01 | 13:03

Bzdura totalna kto wam powiedział że skrzynia pada po 250 tys.km. znam audi które ma już 400 tys.km i nic się dzieje złego ani z silnikiem 4,0 ani ze skrzynią automatyczną skrzynia morze siadać w granicach 800 tys km.Jak masz auto sprowadzone z Niemiec 5 letnie to ma najechane już około 300 tys.km,a na liczniku ma 120 tys km., a co do wymiany oleju to wymienia się olej co 60 tys km.koszt to około 800zł,można to zrobić samemu bardzo prosta sprawa.A ci co piszą że skrzynia czy rozrząd w silnikach 4,0 TDI pada po 250 tys km,to przypuszczam że ich auta mają przejechane w granicach 800 tys.km

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022