mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - BMW Seria 1

Twój samochód - BMW Seria 1

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

BMW X3 xDrive35d: Z dużej chmury... duży deszcz

~marjan

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-05-15 | 12:12

ładna laurka, ja jednak polecam Mazde CX-5, moc może i sporo mniejsza, ale nikt i tak z nas 300 koni na codzień nie wykorzystuje, wrażenia z jazdy także bardzo dobre, a przy tym cena, duuuuużo niższa. A i Mazda o wiele ładniejsza

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~sdf

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-05-15 | 12:34

Co to znowu za kryptoreklama z tą mazdą? Naprawdę uważacie, że trzeba mi wytłumaczyć które auto mi się bardziej podoba? Zresztą to nie jest konkurencja dla bmw...

A z innej beczki, to nieporozumienie żeby nowoczesny diesel palił 15l na trasie :) Nawet suv... Chyba że to przy 230km/h?? Ale poza tym bardzo smaczna ta X3.

~hyhyhy

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-05-15 | 12:58

mazda, bmw.... a i tak najlepsza jest dacia duster :)))

~pawian

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-05-15 | 14:38

ja mam Ladę Nivę, pewnie nowa kosztuje tyle co alusy w becie. no tak, ale ja mieszkam w ciemnej D. 630 Nm beemwuchowych by się przydało ale do traktora

~@pawian

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-05-15 | 15:37

miałem swego czasu Nive i jednego to na pewno WSZYSTKIE beemki mogły jej zazdrościć, żadna by nie wjechała, tam gdzie Lada dawała sobie spokojnie radę, nawet pomimo dużo mniejszej ilości niutonometrów

~rrrr

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-05-22 | 10:38

Pawian, nikt nie twierdzi, że X3 jest terenówką. Bardzo wiele sprzedawanych SUVów ma napęd na jedną oś.

~pawian

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-06-20 | 19:51

@rrrr, no widziałem, tylko po co ? a widziałem nowiuśkiego VW jak sie wkopał zanim wjechali do lasu a sąsiad ominął ich rdzewiejącym milion letnim subaru justy :) wybaczcie, że czasami wsioki mają radochę jak widzą miastowych, to nie chodzi o czyjąś inteligencję tylko o szpanerstwo, jak ja widzę błoto które wciągnie czołg, to się tam traktorem nie pcham

~jednak BMW

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-09-27 | 09:57

BMW to BMW, aktualnie kolejne w moim życiu. Nad wieloma samochodami się zastanawiałam, ale na samym końcu wybrałam bmw. Aktualnie czekam na moje wymarzone, i nowe. Byłam w Poznaniu w salonie, ale w końcu zamówiłam u Zdunka w 3mieście, odbieram końcem listopada i się już nie mogę doczekać !

sheppard

Nowicjusz

sheppard

Miasto: Łódź

Auto: Audi 100

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-11-08 | 01:51

Nic dziwnego, w końcu BMW to jakość i marka, zawsze się do niego wraca :D

lojalnaJola

Nowicjusz

lojalnaJola

Miasto: Gdynia

Auto: BMW Z3

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-12-04 | 12:43

a gdzie serwisujecie swoje beemki w trójmieście? ktoś może polecić BMW Zdunek? widziałam że jest sporo opinii i pozytywnych o tym nowym salonie w Gdyni ale tez krytycznych trochę - ktoś bywa, wie z bezpośredniego źródła? prosze o poradę

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019