mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - BMW Seria 3

Twój samochód - BMW Seria 3

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

BMW 320d: Poprzeczka w górę

~prk

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-07-25 | 04:17

Ta, najnowsza BMW serii 3 znów jest dużo lepsza od Merca C klasy, Volvo S60, Lexusa IS i Audi A4. To zawsze był najlepiej sprzedający się samochód klasy średniej wyższej (licząc wśród marek premium), ale teraz chyba odsadzi konkurencję na dobre (przynajmniej w najbliższych latach). Techniczna perfekcja. Jedyne co się może mniej podobać to wszechobecna EKOLOGIA :( Start-stopy, itp. ustrojstwa :(

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Noo

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-07-25 | 06:24

Nie zawsze najlepiej sprzedający, bo w segmencie D czasem lepiej sprzedawały się c klasa czy a4. Ale fakt, przez większość lat prym wiedzie trójka.

~gazik

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-07-25 | 07:15

mnie osobiście obecna trójka wogóle nie podchodzi, jakaś taka mało zadziorna, mało charakterna

~Grzesiek broker.auto.pl

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-07-25 | 07:54

Kolego Gazik, oglądnij proszę fotki tego BMW z pakietem stylistycznym M w kolorze niebieskim.

I jak ?

~bart

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-07-26 | 23:35

"że pod maską znajduje się podwójnie doładowany silnik TwinPower Turbo"

oj coś Pan Redaktor nie doczytał :) a i pod maskę nie zaglądnął.

TwinPower turbo nie oznacza że pod maską są dwie turbiny. Jest technologia wykoztująca podwójną stopniową regulację faz rozrządu VANOS wraz z system sterowania zmiennym skokiem zaworów VALVETRONIC. Dzięki temu spalanie jest dużo niższe, a dynamika jazdy lepsza :)

a co do auta to jest genialne. nie wiem jak to BMW robi, ale każdy kolejny model jest lepszy i lepszy :)

~bartek

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-08-16 | 22:36

nasz premier nie powinien chodzic w drogich garniturach bo na niczym sie nie zna i lepiej, zeby ubieral sie w lumpeksach tak jak wiekszosc naszych biednych wspolziomkow

~kierowca

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-08-17 | 10:42

A GDZIE SĄ LEDY PYTAM SIĘ??? Już we wcześniejszym modelu były a tu lipa. Pod tym względem dali ciała jak nic. Ale to pewnie przemyślana strategia. Zrobią lift po 2 lub 3 latach wstawią ledy w kierunki i już bedzie nowy model i nowa kasa.

~beemmaniak

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-02-04 | 15:28

wow wow wow, szatan nie samochod! ja tam nie mam zadnych zastrzezen! najpierw jazda probna dzieki bmw premium arena, a pozniej nie miałem zadnych watpliwosci

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019