mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - BMW Seria 3

Twój samochód - BMW Seria 3

Komentujesz Test zderzeniowy EuroNCAP: zobacz test zderzeniowy.

Test zderzeniowy EuroNCAP

~Miałem wypadek w BMW serii 3 z 1999r

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-04-08 | 10:58

Bardzo źle wspominam zderzenie czołowo-boczne.. Jako pasażer miałem złamaną prawą nogę w kości udowej, rękę w przedramieniu i ramieniu, 2 żebra, uraz kręgosłupa, potłuczoną głowę i wstrząśnienie mózgu.. Pana w dostawczaku obróciło na drodze, a moja dziewczyna nie umie jeździć jak rajdowiec i też wpadła w poślizg.. Pan przywalił w nas tyłem, akurat w prawy przód i drzwi pasażera. Dobrze że to ona prowadziła, bo gdyby siedziała na moim miejscu to bym chyba faceta posłał do grobu. Zresztą nic się jej nie stało.. Ale wracając do autka.. Zderzenie było przy znacznych prędkościach i gdy widziałem że za pół sekundy oberwę, to żegnałem się z życiem.. Jednak większość energii uderzenia przejęło auto i za to wielki + dla BMW. Może auto wtedy było prawie nowe i zostało skasowane, jednak uratowało mi życię, a byle jaki golf by tego nie wytrzymał i pewnie 'dostawczak' zatrzymałby się na mojej dziewczynie..

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018