mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - BMW Seria 3

Twój samochód - BMW Seria 3

Prowadzenie BMW 3

~Speedy

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-10-01 | 15:32

Swoim prowadzniem mocno przypomina Polskiego Poloneza, różni się jedynie większym promienim skrętu i znacznie większą mocą. Samochód ciężki ze duża nadsterownością i dodoatkowo nisko zawieszony - w prowadznieu dość tródny i cięzki wiec i nadaje się raczej dla doświdczonych kierowców. Ktoś kto nie ma kilku set tysięcy kilometrów za kólkim nie będzie zadowolny z suącego kloca jak bym go nazwał. Przejechalem nim ok. 50 tyś i myslę o czymś znaczniej ładniejszym , przyjemniejszym i lżejszym w prowadzeniu może Fiacik Croma. Poza tym niemiecka stylistyka w kazdej dziedzinie zawsze pozostawiała wiele do życzenia - drętwy i bez wyrazu. Finezji i zmysłu artystycznego to oni nigdy nie mieli.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Krzycho.

Nowicjusz

Krzycho.

Miasto: Białystok

Auto: BMW Seria 3

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-10-04 | 08:49

Po takim komentarzu widać, że to auto zdecydowanie nie jest dla Ciebie. Fiat na pewno będzie o wiele bardziej odpowiedni w tym wypadku. Jedyna wspólna rzecz z Polonezem to tylny napęd. Może jeździłeś autem nie sprawnym w pełni skoro takie były odczucia.
Od 3 lat jeżdżę serią 3 E46 318i z 2002 roku i mimo 143KM nie narzekam na dynamikę jazdy mimo że nie przejechałem jeszcze tak dużego dystansu (mam jeszcze inne auto). Hamulce także są bardzo skuteczne a układ kierownicz dosyć czuły. Prowadzenie jest świetne w każdych warunkach, auto bardzo dobrze trzyma się w szybko pokonywanych zakrętach.
Ps. jest jedna bardzo ważna zasada żeby jeździć sprawnym autem: jak dbasz tak masz...

~Zybi

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-11-01 | 21:18

To prawda BMW 3 nie prowadzi się dobrze. Jeśli ktoś jeździ tylko po mieście ok. Ale jak używasz go w trasie powyżej 100 km daje w kość. Opony i napęd na tył oraz ta elektronika. To robi swoje, tzn brak frajdy jak z jazdy. Inaczej jest np. W Audi.

cz200541

Nowicjusz

cz200541

Miasto: Świnoujście

Auto: Audi A3

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-11-07 | 10:34

Prawdą jest , że BMW nie jest samochodem dla młodzieży . Jego dynamika i trakcja stawia duże wymagania od kierującego . Powiem , że jestem właścicielem już ósmego z kolei BMW, Nigdy nie miałem wypadku a przeleciałem około dwóch milionów km. Równolegle posiadałem takie samochody jak Toyota, MB,Audi i wiele innych. Wprawdzie jest podatny na nadsterownośc ale m.inn w tym jest urok BMW. Ja stosuje się do porad S. Zasady , który mówi , że nie jest sztuką wyprowadzic samochód z poślizgu , sztuką jest NIE WPROWADZIC samochodu w poślizg .. Pozdrawiam BMW iaków.

lojalnaJola

Nowicjusz

lojalnaJola

Miasto: Gdynia

Auto: BMW Z3

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-12-04 | 12:53

małe jest piekne!! ja tam najlepiej się czuję w mojej Z3 :D

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018