mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - BMW Seria 3

Twój samochód - BMW Seria 3

wybór

~janusz

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-01-07 | 16:58

Nie wiem co was zachwyca w BMW ja mogłem wybrać BMW 5 lub VOLVO S80 D 5 wybrałem VOLVO i nie żałuje

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~motowariat

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-02-01 | 19:02

stary, bo nie jezdziles bmw! wsiadasz i samochod cie sam prowadzi! nie rozkracza sie na srodku drogi, nie pali jak wariat, ma niezle osiagi. czego chcesz wiecej? umow się na jazde probna w premium aerena w lodzi, maja tam wyczes salon, dadza ci pojezdzic i podpowiedza co trzeba

~Krzysiek

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-07-24 | 14:04

Ja mam BMW 528i. I dziwię się tobie, że wybrałeś Volvo. Ale to oczywiście kwestia tego, co kto lubi albo czego kto potrzebuje. Mi zależało na dobrych osiągach, wygodzie i bezpieczeństwie, żona dorzuciła jeszcze, że samochód musi być ładny. No a jak poszliśmy do salonu (Premium Arena) to tak się tam nami zaopiekowali, że musieliśmy kupić ;)

lojalnaJola

Nowicjusz

lojalnaJola

Miasto: Gdynia

Auto: BMW Z3

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-07-24 | 16:45

ja też serio Ci się dziwię. zdecydowanie z tych 2 wybrałabym BMW, chociaż jest wiele marek które porównując z BMW, to własnie BMW by wygrało. obecnie nawet jestem posiadaczka BMW, ale że moje rejony to trójmiasto to tu mamy zdunka jesli chodzi i dealerów

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019