mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - BMW Seria 5

Twój samochód - BMW Seria 5

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Czy warto kupić: BMW Serii 5 (2003-2010)

~Kwejku

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-03-28 | 13:26

Zdecydowanie warto. Mam z rocznika 2002 i jewstem zadowolony. Waresztat widziało tylko 2 razy (pozdro dla mateusza z BMW wlazło pod rzeszowem za profesjonalizm). Zatem – warto. Brać, nie gadać 

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

e-Autoparts_pl

Starszy motomaniak

e-Autoparts_pl

Miasto: Warszawa

Auto: Seat Leon

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-04-03 | 14:32

Mam takie samo zdanie na ten temat,oczywiście warto kupić BMW serii 5 ponie2waż nie tylko pięknie się prezentuje,ale zapewnia także duży komfort podczas jazdy.

xxbms

Nowicjusz

xxbms

Miasto: Gdańsk

Auto: BMW Seria 5

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-04-04 | 09:38

Moje BMW 5 z 2009 - auto super, mam od nowosci, zero usterek, piekny, komfortowy, w eksploatacji tańszy od skodziny!!!

lojalnaJola

Nowicjusz

lojalnaJola

Miasto: Gdynia

Auto: BMW Z3

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-08-14 | 16:41

też bardzo podoba mi się to auto. a nie wiecie może czy nadal jakiś nowy model wychodzi? czy znajdę w salonie?

~Władek

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-10-27 | 13:50

hehe warto warto. Ja mam co prawda z poprzednich lat 5kę (2001) ale i tak jestem zadowolony i chyba nie chciałbym zmieniać... ostatnio w Autofus zrobiłem wymianę olejową i autko chodzi jak nowe. Mechanicy tchnęli w nie trochę życia bo ostatnio coś się muliło ;) może to te nowe filtry? ;)

kingkong

Nowicjusz

kingkong

Miasto: Sopot

Auto: BMW Seria 5

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-07-08 | 14:29

Ja kilka lat temu kupiłem "piątkę" w gdańskim Zdunek Premium. Był to tzw. samochód podemonstracyjny i nie będę ukrywał, że w pewnym stopniu skusiła mnie atrakcyjna cena oraz oczywiście udokumentowana, pewna historia serwisowa. Czy polecam? Wiadomo, ze stylistycznie i silnikowo każdy ma swoje wymagania, ale ja wymarzyłem sobie bmw 5 serii i jestem z mojej e60 bardzo zadowolony. Więc jeśli ktoś na północy Polski szuka atrakcyjnego BMW to szczerze mogę polecić salon Zdunek. Tu znajdziecie info na ich temat oraz ofertę - http://bmw.zdunek.pl/gdansk/

~RobertWu

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-06-03 | 13:23

Ja teraz jeżdżę BMW seria 1 i marzy mi się coś większego, widziałam w Bawarii Motors w Katowicach właśnie 5 i przymierzam się do jazdy próbnej, na razie tylko używane, ale zawsze to BMW... a z salonu to bardziej sprawdzone niż od handlarza.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019