mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Citroen C5

Twój samochód - Citroen C5

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Citroen C5 Tourer: Komfort ponad wszystko

~francuzik

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-09-30 | 07:00

HDi nigdy nie kupie, innych tak awaryjnych silnikó to ja nie znam

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~C5

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-09-30 | 17:02

Zapewniam cie że jest dużo gorszych!....bardziej awaryjne są np. te Hyundaia / Kii - tam awarie masz w standardzie. Znajomy ma C5 2.2 HDI i bardzo sobie chwali.

~lnie chodzi strona!

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-09-30 | 22:13

Ludzie na Boga webmaster co się dzieje z tą stroną jest coraz gorzej!!!!

~franek

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-09-30 | 23:56

to sa jakies jaja. taki powazny portal a takie awarie...

~hdi

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-10-01 | 12:07

przejechałem swoim c5 2.0 HDI 65 tys na razie rewelacja

Cuba68

Nowicjusz

Cuba68

Miasto: Kwidzyn

Auto: Citroen C5

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-10-03 | 03:19

Skąd ta teoria o waryjnych silnikach HDi PSA ?? Bo komuś się jeden silnik raz popsuł to znaczy, że wszystkie silniki są do niczego ??
Ja swoim poprzednim autem (C5 2.0 HDI 136 KM) zrobiłem ponad 170 000 i chodził jak marzenie. Teraz wymieniłem na nowy i nie mam wątpliwości, że silnik spełni oczekwiania, czyli nie popsuje się ;)

~Marek

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-10-18 | 19:46

mam 4lata c5 w kombi i tylko wymieniam olej i klocki o nróżnych porach roku jezdziłem do polski i nic się nie działo auto jak marzenie jechało.

~Audigy...

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-02-15 | 22:50

Tydzień temu odebrałem z salonu nowego C5 Tourera 2.0 HDI. Po 3 latach mordowania się w Passacie B6 to było jak wybawienie. Nie przypuszczałem, że jazda może być tak przyjemna, rozkoszna wręcz. Skąd się biorą te mity na temat wyższości niemieckiej motoryzacji, nie wiem. W Passacie padla mi glowica silnika, turbosprezarka, pompa olejowa, webasto, mechatronika DSG. MASAKRA!!! O tym, ze zawieszenie jest na miare wozu drabiniastego nie wspomne. Jesli C5 nie bedzie tak awaryjny, to sadze, ze nie ma lepszego auta od Citroena.

~gosc

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-05-29 | 13:05

dokladnie tak samo zrobilem ,zamienilem Paska na C5 i jestem zarabiscie zadowolony.
Nigdy w zyciu WV.

~trrrr

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-01-15 | 07:51

Ja mam 1,6 HDI w Peugeocie 307 SW i złego słowa powiedzieć nie dam, oszczędny mocny silnik, nie wymagający. Kupiłem go 7 lat temu używanego,zrobiłem 60 Tkm, teraz mam 110 tkm i nic ale, to nic przy nim nie robiłem. Obecnie już daje o osbie znać turbina, ale to turbina ,a nie silnik, a turbine wykonał inny producent .Narzekają ci, co nie potrafią wymienić żarówki, albo jadą do serwisu z jej wymiana ,płacą 100 zł, i płaczą że szmelc. Francuzy wymagaja specjalnego podejścia od użytkownika, świeci kontrolka, to pewnie przepięcie, odłącz aku i po sprawie, świeci inna, to pewnie wtyczka nie kontaktuje, odłączyć wyczyścić,i po sprawie. Silniki HDI wyrużniają się wysoką kulturą pracy, i są uznane w świecie producentów samochodów, wystarczy sprawdzić które światowe marki używają właśnie tych silników, to zadanie dla dociekliwych. Więc nie płacz człowieku, tylko kup rowerek , tam może jedynie łańcuch spaść, ale i tak będziesz mówił, że łańcuch jest do kitu.

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022