mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Citroen C5

Twój samochód - Citroen C5

auto nie odpala i nie mam mocy

~b-wiola

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-11-23 | 13:44

Witam.
Jestem posiadaczka Citroena C5 benzyna 1,8 z instalacja gazową z 2003 roku, i mam z nim "mały problem". Od przeszło roku auto odpalało jak mu się podobało, jeździłam z nim po wielu mechanikach, nawet do serwisu i wszędzie słyszałam, że z autem jest wszystko ok. Wiadomo, że jak kobieta odstawia auto to najlepiej naciągnąć ja na tylko co się da. W sierpniu wymieniłam akumulator bo już w ogóle nie chciał odpalać i nie wiedziałam co z nim jest, trafiłam do mechanika, który zdiagnozował niedziałająca sądę przed katalizatorem, Wymieniłam ja i zaczęło się. Odpalenie rano auta to zabawa czy uda się za pierwszym razem czy nie. Auto zachowuje się tak jakby nie miało mocy, na niskich obrotach potrafi rozłączyć się na postoju i w trasie (makabra) dopiero jak przy gazuje jakoś jedzie. Zachowuje się tak jakby nie dostawał paliwa, a jazda na trasie to koszmar, na benzynie więcej niż 130 nie da rady jechać, na gazie jakoś jedzie. Jeśli ktoś miał podobny problem albo wie co może być przyczyna takiego zachowania się auta proszę o informacje.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~FIFEK

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-11-25 | 15:32

KATLIZATOR-O ILE ŚMIERDZI
GNIAZDO-O ILE PRZELEWA
NIE PALI JAK POWINIEN- WTRYSK
MAM TEL DO MECHANIKÓW KTÓRZY ROBIA TYLKO C-5
601-828-000

~DUDEK

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-12-23 | 14:21

A JA MAM 1.8 ALE BEZ GAZU---I CHODZI MI JAK NOWY Z SALONU (PRZEBIEG 180000KM AUTENTYCZNY)

~DUDEK

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-12-23 | 14:21

A JA MAM 1.8 ALE BEZ GAZU---I CHODZI MI JAK NOWY Z SALONU (PRZEBIEG 180000KM AUTENTYCZNY)

~Ja

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-01-03 | 01:58

100 procent sonda londa

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022