mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Dacia Duster

Twój samochód - Dacia Duster

Tak ogólnie.

66M

Nowicjusz

66M

Miasto: Warszawa

Auto: Dacia Duster

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-03-07 | 09:33

Witam,
Dopiero dzisiaj zainteresowałem się grupą "Dacia". Pomykam nią już ponad rok (14 tys km). Ostatnio byłem na przeglądzie rocznym. Dostałem tylko jedną informację, że klocków z przodu zostało mi ok 70%. Jak do tej pory "odpukać w niemalowane" jest OK. Co do wspomnianego stukania przy ruszaniu po długm postoju, w okolicach przedniego prawego koła, to u mnie jest to również. Staram się nie zwracać na to uwagi. Również już przestałem zwracać uwagę na chwilowy dźwięk wibracji przy obrotach silnika ok. 1750 i 3250. Grające radyjko "zagłusza" te wibracje. Jak już jeden z forumowiczów zauważył to za "umiarkowaną cenę" nie należy zbyt dużo wymagać od tej bryki. A teraz krótko o gadżetach. Zainstalowałem sobie kamerkę cofania. Miałem kiedyś małą awarię kręgosłupa i niechętnie obracam się do tyłu parkując np. "na kopertę". Taka kamerka cofania to genialny wynalazek. Jeśli ktoś z forumowiczów jest tym zainteresowany to zrobię kilka fotek i pochwalę się nimi. Chętnie też się dowiem jaki ciekawy/fajny gadżet zainstalowaliście w swoich bryczkach?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

lukka16

Motomaniak

lukka16

Miasto: Rybnik

Auto: Dacia Duster

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-03-09 | 22:46

Zapraszam do odwiedzenia - DACIA KLUB :
http://www.daciaklub.pl/forum/index.php?sid=e12cd6fe47983a48629e09c518460e05

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019