mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Dacia Sandero

Twój samochód - Dacia Sandero

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Dacia Sandero Stepway: Wcale nie taki budżetowy

~morgi

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-07-04 | 08:02

poprzednie sandero pod względem wykończenia była tragedia, typowo budżetowe auto, wsszystko po jak najniższych kosztach, jeśli w tym faktycznie jest wyraźna poprawa, to może, może więcej tych aut będziemy widzieć na ulicach. bo z zewnątrz nie jest źle

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~czajnik

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-07-04 | 14:55

50 tysi mocno przesadzili, podstawa powinna być za jakieś 25 tys., a wypasiona wersja powiedzmzy że jakieś 40-43 tys. maks, wtedy rozumiem

~Wojtek

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-08-06 | 15:17

Jeżdżę tym autem od 1,5 miesiąca. Auto kupiłem nowe. Wcześniej miałem Golfa IV z niezłym wyposażeniem. I musze przyznać, że nie żałuję wyboru! W porównaniu z Kią czy Hiundajem malutko pali. Na trasie z Gdańska pod Lublin komputer pokazał spalanie 4.1 L. Przy jeżdzie do 110 km/h ( i nie mniej).
Dziwię się że coś Redaktorowi wgiżdze powyżej np. 100 km/h... Ostatnio przy 130 km/h dało się normalnie rozmawiać - co się dziwić że gwiżdze przy takiej predkości z relingami chociażby...
Wyposażenie w Lauret super!: tempomat, ogranicznik predkości, poduchy, MediaNavi (nawigacja pracuje rewelacyjnie-po aktualizacji:)), elektryczne szyby, elektryczne lusterka z podgrzewaniem... Czego więcej chcieć od tej klasy za te pieniądze...?
Mnie osobiście, mojejj rodzinie i znajomym auto bardzo się podoba!

~iut

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-09-18 | 16:13

właśnie zamówiłem autko z 0,9 turbo pod maską w bogatszej wersji, mam doświadczenie z tą jednostką z innego Renault i to jest to:) nota bene zauważyłem, że jest wzięcie i schodzą z salonu na bieżąco, mechanicy też pozytywnie mówią: auto nieprzekombinowane i w miarę proste w budowie:) zobaczymy

lukka16

Motomaniak

lukka16

Miasto: Rybnik

Auto: Dacia Duster

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-09-19 | 16:24

Nie dziwcie się że dacia dobrze się sprzedaje jak nawet "Auto Świat" we wrześniowym numerze w testach porównawczych Sandero wyprzedziło wysoko Mitsubishi Spece Star.
Cenowo za tą samą kwotę wyposażenie wcale nie jest słabsze.

~Pavco

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-09-29 | 23:17

Jeżdżę od pół roku Stepway'em 1,5 dCi. Do salonowych 52.000 pln dopłaciłem 1100 pln na materiały wygłuszeniowe i sam wyciszyłem wnętrze. Przy 120 km/h nie dało się normalnie rozmawiać. Teraz jeździ się dość komfortowo. Silnik dynamiczny, prowadzenie nawet przy dużych prędkościach pewne, stabilne. Spalanie średnie przy mało ekonomicznej jeździe - 5,5l. Do środka wejdzie 4osobowa rodzina z bagażami na tydzień, dwoma rowerami na dachu i paralotnią w bagażniku ;-)

~Bolo

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-04-22 | 00:01

Byłem oglądałem testowałem jeździłem.to auto jak na technologie z lat 90 tych jest o min 10 tys za drogie. za 45 tys zł to można kupić kilkuletniego merca.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018