mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Dodge Avenger

Twój samochód - Dodge Avenger

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Dodge Avenger: Ekonomiczna zemsta

~Ralf

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-10-09 | 23:27

Tragiczne auto. Jeździłem nim pon. w Hertzu nie mieli nic innego. Dramat. Najbardziej rozczarowuje silnik benzynowy - 2.0 i jakośc tego auta. Zwykły Passat to przy nim technologia z gwiezdnych wojen. Dynamika na poziomie aut z silnikiem 1.2 l. komfort jazdy taki sobie. Nawet Kia robi o niebo lepsze samochody.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~biedrona

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-06-20 | 16:55

Ralf nie wiem skąd Ty sie wzioles? Piszesz takie głupoty że normalnie niedobrze sie robi. Mam avengera 2.0 diesel i jestem bardzo zadowolony. dynamiczny i przy tym oszczędny silnik. Auto super sie prowadzi i do tego tan niepowtarzalny wygląd. Każdy na ulicy sie obejrzty za Tobą.

~ppt

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-02-04 | 22:54

Biedrona, oczywiście każdy swoje chwali, ale to że jakiś wieśniak się za tym autem ogląda to nie znaczy że każdy. Poza tym to chińszczyzna z niższej półki do rozpoznania na pierwszy rzut oka. Musisz się z tym pogodzić.

~Johny

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-09-19 | 17:18

...no wlasnie problem taki ze w polaczki maja zakodowane w glowie hlam typu audi i VW a szfaby sie ciesza ze naja zbyt na swoje kiepskie auta

~MS Rysiek

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-10-08 | 10:46

Mam to auto od 6 miesięcy i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony. Jeżeli ktoś narzeka, to raczej dlatego, że zazdrości, bo nie każdy kupi auto amerykański - taki strach przed autami z za oceanu - a naprawdę warto. W dobrej cenie mam samochód nietuzinkowy, a w dodatku z silnikiem, który w Polsce bije rekordy popularności. Tak więc mamy "inne" auto, ale ze znanymi bebechami. Pozdrawiam wszystkich miłośników amerykańskich aut.

~Mike

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-11-30 | 16:37

~Ralf
"
Tragiczne auto. Jeździłem nim pon. w Hertzu nie mieli nic innego. Dramat. Najbardziej rozczarowuje silnik benzynowy - 2.0 i jakośc tego auta. Zwykły Passat to przy nim technologia z gwiezdnych wojen. Dynamika na poziomie aut z silnikiem 1.2 l. komfort jazdy taki sobie. Nawet Kia robi o niebo lepsze samochody."

Przecież porównujesz praktycznie dwókrotnie droższy samochód! i to w dodatku z psująca sie non stop elektroniką. Te Twój kosmiczny europejski samochód raczej sie częściej psuje niż inne....

~avenger r/t

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-02-23 | 05:34

jezdze tym autem od 2007 jak tylko pojawilo sie w nowym jorku mam juz 65000 mil jedynym problemem byl alternator wymienili bo padlo lozysko na gwarancji ma taka do 100 000 mil ,nie wiem jaki jest cel wprowadzania ludzi w blad komputer pokladowy jest pod licznikiem nie pod obrotomierzem ,fakt pali nie malo ale 3,5 litra musi jesc jest rewelacyjny w przyspieszeniu ,ma na 4 ry kola naped pomimo tego jak pokazuje komputer na h.ighway bierze 28 mil z galona tj.ok 8 litrow w miescie jak jest goraco wezmie nawet 16 z galona tj.0k 18 litrow ale spokojna jazda to 11-12 litrow ale panowie jego praca jest the bast prawie harley dlaczego tego nikt nie sprowadza do Polski ?????

~raquuu

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-03-28 | 17:32

witam mam pytanie poniewaz zakupilem auto i potrzebuje wiazki elektrycznej od silnika zna ktos jakies namiary z gory dziekuje moj mail raczek1985@o2.pl gg 9476039 lub tel 726319135 pozdrawiam i dziekuje

~crs

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-07-25 | 19:52

skoro jest taki dobry to jak wygląda sprawa z częściami? bez problemu można je dostać w Polsce? A naprawy? Tylko autoryzowane serwisy? Czy przeciętny Pan Zdzichu też da radę? z góry dziękuję za odpowiedź ponieważ rozważam zakup tego cacka ale obawiam się co w przypadku awarii:)

~KUKI

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-01-10 | 00:55

MOŻE TY TRABANTEM JEŻDZIŁEŚ

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019