mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Fiat Croma

Twój samochód - Fiat Croma

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Fiat Croma: Włoski mix

~misio

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-08-27 | 10:00

tym autkiem bylaby zaintersowana spora grupa osob , gdyby nie wysoka cena . Rozpietosc i kategoria cenowa fiata croma jest identyczna jak u kilknastu modeli niemieckich marek . Za 150.000 zl mozna kupic dobrze wyposazone audi A4 avant oraz BMW 3 touring , jak rowniez bardzo dobrze wyposazonego volkswagena passata . Rowniez alfa romeo i lancja oferuja za ta cene super wyposazone modele . Wiec wiekszosc klientow wybierze auta niemieckich marek , bo na tym poziomie cenowym liczy sie prestiz . Sytuacja bylaby z pewnoscia inna gdyby fiat wszedl w fuzje np z volkswagenem . Wtedy byloby wieksze zaufanie do marki i prestiz by wzrosl . Najlepszym przykladem jest skoda . Jeszcze 15 lat temu malo kto skusilby sie na luksusowa limuzyne marki skoda , a obecnie topowe wersje i modele tej marki jak np skoda superb sprzedaja sie calkiem niezle .

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~johnny

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-08-27 | 21:39

a ja mam pytanie - dlaczego na zdjeciu jest wersja 1.9 z manualem mimo ze opisujecie 2.4 auto ? nieladnie tak oszukiwac :)

~użytkownik

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-08-27 | 22:28

To naprawdę znakomity samochód. Kupiłem go 3 lata temu z salonu za cenę 87000 zł ( relingi , alufelgi 17 calowe, przyciemniane szyby i inne bajery) w wersji Emotion z silnikiem 1,9 jtd 150 KM. Świetne osiągi, super wygodne fotele, kapitalne zawieszenie, dużo miejsca, wygoda. POLECAM dla normalnych użytkowników a nie niewolników marek. Proszę porównać wyposażenie wersji Emotion z innymi markami samochodów i także porównać cenę. Kiedys jeździłem wiele lat Cromą przywiezioną z Belgii. Potem Skodą Octavią, Fordem Focusem i Mondeo, Passatem i Audi. Nową Cromę kupiłem bo tamte samochody nie spelniły moich oczekiwan, no może z wyjątkiem Octavi. Mam wrażenie, że wersja bez liftingu jest ładniejsza. Fiat zbyt kombinuje, ta ciągła zmiana symbolu jest denerwująca. Moja Croma ma znaczek niebieski, nowsze, znaczek czerwony, Niech FIAT zerknie na konkurencję, tam znaczek jest SYMBOLEM chronionym przez dziesięciolecia. TO JEST PODSTAWA SUKCESU.

~do johnny

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-08-28 | 09:11

Johnny gratulacje.Musisz byc niezwyklym znawca samochodow, skoro po jednym zdjeciu z profilu potrafisz rozpoznac wersje silnikowa samochodu. Powinienes zasluzyc na jakas nagrode. A tak calkiem serio to widocznie redakcja uzyla zdjec innej wersji do testu i nie wiem jaki w tym problem. Kiedys w Auto Swiecie widzialem zdjecie fiesty TDCi, a pisali o wersji benzynowej. I tragedii nie bylo ;]

~1

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-08-29 | 18:25

1

~Alfista

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-08-30 | 23:16

150tys za Cromę?
Topowa wersja kosztuje 140tys. Jak zostawisz stare auto w rozliczeniu (policzą Ci za nie trochę poniżej wartości) to dostajesz 15tys rabatu.
To jest 125tys.
A jak zrezygnujesz z 2,4JTD na rzecz 1,9JTD (owszem będzie trochę słabsza, ale manualna skrzynia da radę więcej wykrzesać z auta) to jest jeszcze 30tys. taniej (ta sama wersja wyposażenia).
Czyli topowa wersja 1,9JTD 150KM za 95tys to dużo? Jak komuś mało mocy, można na gwarancji za 2'500zł skręcić ten motor na 185KM (a wtedy na pewno poleci nie wolniej niż 2,4JTD z automatem).
A są tańsze wersje, wcale nie ubogo wyposażone ;)

~~ja:]

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-09-03 | 12:50

no to sie kupuje crome z 2006 wersja emotion (silnik2.4) z nawigacja za 49900.

~Gronker

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-09-16 | 16:41

A Cromę chyba teraz jeszcze taniej mozna kupić bo Fiat teraz znowu zaczął skupować stare samochody i dawać rabat na nowe.

~Greg

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-10-16 | 14:53

Autora tekstu odsyłam na kurs doszkalający z języka polskiego. W co drugim tekscie to samo; Przecież "najbardziej optymalny" strasznie gryząco gryzie w oczy ;o)
Coś jest optymalne lub nie. Proszę zajrzeć do słownika i nie kaleczyć polszczyzny!

~piotrek

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-10-21 | 16:03

Obecnie Fiat prowadzi wyprzedaż rocznika 2009, model Croma można zakupić nawet z upustem wynoszącym 20 000zł. Wyprzedaż trwa do końca roku, więc jest czas na zastanowienie się. Dodam, że dealerzy udzielają także kredyty i lesingi dla firm na atrakcyjnych warunkach, np. "Tyle procen na ile lat". Także na inne modele oferowane są upusty między innymi: Panda, Bravo, Grande Punto, 500, Linea. Więcej informacji zasięgnąć można na stronie fiat.pl/index.php?pid=7

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021