mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Fiat Seicento

Twój samochód - Fiat Seicento

Komentujesz galerię z Autogalerii mojeauto.pl: obejrzyj komentowaną galerię.

Fiat Seicento

~Sejaczfan

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-07-03 | 14:48

Bardzo fajne auto. Jedyna wada: Mała moc

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~fansej

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-02-16 | 18:20

Piękne autko a najbardziej podoba mi sie wersja Schumacher!

~gosc18

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-07-01 | 14:24

fajne autko troche malo miejsca ale zwrotne i zwinnne :)

powolny11

Nowicjusz

powolny11

Miasto: Zielona Góra

Auto: Fiat Seicento

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-12-03 | 07:31

Ok.

Fiatmaniak

Motomaniak

Fiatmaniak

Miasto: Siedlce

Auto: Fiat Palio

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-11-11 | 23:15

Fajne autko. Jeden z wielu świetnych miejskich samochodów Fiata, mały, zwinny, sprytny. Bardzo udana konstrukcja która wiernie służy swoim właścicielom nawet w celach dla niej nie przewidzianych. Zupełnie jak kiedyś maluszki:) i za to wszyscy je kochali. Napewno tak samo jest z seicento i CC.

~Natalia

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-02-21 | 14:13

Witam potrzebuję pilnej porady na temat usterki w moim seicento 1.1. Otóż, dziś rano odpaliłam auto i jechał dobrze dopóki nie przerzucił się na gaz, jak tylko to się stało zaczął tak dziwnie szarpać jak naciskałam na gaz, ze nie dało się jechać. Nie mam pojęcia co się stało, dodam, ze na benzynie jeździ dobrze. Byłabym bardzo wdzięczna za jakieś wskazówki.
Pozdrawiam :)

stiv55

Nowicjusz

stiv55

Miasto: Wieluń

Auto: Volkswagen Polo

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-10-28 | 20:54

moja żona kupiła seicento 1.1 2005r. minęło półroku po przejechaniu ok. 30km coś piszczy po jakimś czasie przestaje jak nacisnę hamulec i znów zaczyna piszczeć. Sprawdziłem klocki ale były wymienione przed kupnem mało zużyte . Pasek od alternatora naciagnięty dobrze .Czy to może być pasek rozrządu? .Łożyska się nie grzeją co to za niespodzianka może być? A słychać pod maską z lewej strony może złudzenie. Alternator był robiony pęknięcie ale elektryk stwierdził że to wada fabryczna .

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019