mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Ford Fiesta

Twój samochód - Ford Fiesta

niereguralne obroty

~Przemek

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-07-06 | 22:39

Witam wszystkich!! kupilem niedawno fiestę classic z 96 roku. i mam problem z obrotami. NIE ZAWSZW ale czasami ma tak ze ma strasznie wysokie obroty. Tak jakby sama gazu dawala i odejmowala i tak caly czas. to jest podczas jazdy. jak sie zatrzymam dopiero sie ureguluje ale jak rusze to jest to samo.czytalem na forum i ktos mowil zeby odlaczyc jakis czujnik predkosci ktory znajduje sie prz wejsciu linki predkosciomierza na skrzyni biegow. odlaczylem go i niby jest troche lepiej ale wciaz tak samo. prosze o szybka odpowiedz. bo juz nie wiem co roic:( pozdrawiam wszystkich

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~ewka

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-10-21 | 20:17

mojej fieścinie pomaga przeczyszczenie styków w kostce zasilającej silniczek krokowy

~EDI

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-11-26 | 07:53

Raz do roku mycie przepustnicy i kasowanie błędów na komputerze. Można spróbować wymienić silnik krokowy lub sondę lambde. Można spróbować.

~willi

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-12-03 | 21:08

Fiesta przyspiesza podczas jazdy gdy dostaje mniej paliwa wiecej powietrza - sprawdż układ paliwowy ,a jeżeli masz silnik 1299 Edeutura to swiece -powinne być Platinium o szczelinie 1 mm inne głupieją

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022