mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Ford Mondeo

Twój samochód - Ford Mondeo

Komentujesz Raport awaryjności DEKRA 2009: obejrzyj raport.

Raport Awaryjności DEKRA 2009

miki

Nowicjusz

miki

Miasto: Wrocław

Auto: Ford Mondeo

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-05-11 | 11:09

o kurcze - układ elektryczny i hamulcowy słabe? No nieźle! Ciekawe co i kiedy się wysypie w Mondeo 2008. Napiszcie, co się u Was sypie ..... Ja po 10 tys. słyszę jakieś stuki w drzwiach kierowcy. Piszczą też hamulce ..... Powariował dodatkowo alarm cobra - sam sobie decyduje przy zamykaniu czy włączac sygnał dźwiękowy czy nie ... Reszta ok.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

piotr0416

Nowicjusz

piotr0416

Miasto: Chrzanów

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-05-12 | 08:22

też mam Mondeo z 2008 roku i też mi piszczą hamulece; może ten typ tak ma:)), reszta wszystko O.K. Polecam!

~inter60

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-11-23 | 21:37

Mam MONDEO 2007 jedno z pierwszych . Silnik 2,0 turbo diesel 140KM , dosyć bogato wyposażony . Przejechałem około 100 000 - to mało jak na moje możliwości ! Cóż , kryzys ! Normalnie w tym czasie przejeżdżałem około 180 000 km , do 200 000 ! Moja ocena to : SUPER autko !
Nigdy mnie nie zawiódł ! Ale dbam o niego , nie czekam , aż coś się rozleci , lecz wymieniam zawczasu / klocki jak dotychczas i wycieraczki szyb poza płynami i filtrami / Stabilne , zrywne auto , które pali mi średnio około 6,5 l /100km w ruchu mieszanym . Na trasie około 5,5 l . Bardzo przestronne , ale trudno parkować w podziemnych parkingach / mały promień skrętu !/ Jeździłem do tej pory : Maluch , AUDI 100 , OPEL VECTRA 2,0 , FIAT PUNTO , Mercedes Vito , Opel Corsa , Opel Omega , Skoda Octavia 1,6 , Mazda 323 F i cała gama busów . Ford wykonał duży skok technologiczny ! Za rozsądna cenę oferuje bardzo fajne auto . A tak na koniec : ponieważ skończyła się gwarancja , zamierzam poddać mojego forda chip-tuningowi ! Ponoś moc wzrośnie o około 20 do 30 % ! ? Zdam relacje jak troszkę pojeżdżę tym podrasowanym fordzikiem - czyli za około 30 000 km . Pozdrawiam !

mupiter15

Nowicjusz

mupiter15

Miasto: Kraków

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-01-04 | 16:27

Jeżdżę mondeo 2009 kombi titanium 1.8 disel ...moje zdanie ? ładnie , niezadrogo 86...CICHO , dużo fajnych przyjemnych doznań , oszczędnie ok 6L , choć są małe niedoróbki ... jakiś świerszcz pod deską, jakiś stuk w zawieszeniu , myślę że akumulator padnie raczej szybko dzięki tym wszystkim światełkom które nie można wyłączyć ...no i NAJWAŻNIEJSZY minus to krótki pierwszy bieg , turbo dziura no i dzięki tym cechom na światłach raczej mnie połykają :) . Czy polecam ??? Jeżeli chcesz jeździć komfortowym ładnym autem i w miarę cicho przemieszczać się po świecie to chyba warto o nim pomyśleć . Takie auto klasy średniej ...ale niech nikt nie porównuje go do BMW, to jednak inna liga !!! pozdro posiadaczy MO .

~Mirek

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-12-29 | 14:56

Mam Forda Mondeo 1,8 disel, zrobiłem do dzisiaj 160.000km bez awaryjnie. Polecam to bardzo wygodne, szybkie i bezpieczne auto

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018