mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Honda Civic

Twój samochód - Honda Civic

honda civic 1.4i benzyna 75km 96r nie odpala

~hondziara

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-08-26 | 20:15

Moi drodzy. Moze ktos sie spotkal z czyms takim. Mam honde civic 1.4i 75 km 96r. Silnik D14a2. Hania do tej pory odpalala bezproblemu. Dzisiaj wsiadam chce odpalic przekrecam kluczyc odpalam a tu pipa wielka. Pompka dziala silnik kreci. Ale nic dopiero po jakims czasie odpalila. Jak myslicie czy to pompka gabka nie podaje pic? Czy przekaznik paliwa? Czy immo odcina zaplon czy co? Mam uszczelke pod glowica do wymiany. Maz sie denerwuje i pewnie chce ja sprzedac. A Hania jest moim oczkiem w glowie pomocy.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

marko1

Motoryzacyjny ekspert

marko1

Miasto: Stargard Szczeciński

Auto: Opel Crossland X

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-08-27 | 14:54

Tak z "pipą wielką" jest, niech organoleptycznie przejrzy dobry mechanik. Bo nawet Anatolij Kaszpirowski na odległość tego nie ogarnie.

vita21

Nowicjusz

vita21

Miasto: Przysucha

Auto: Daewoo Musso

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-03-02 | 14:19

Witam, ja również mam problem z moją Hondą, czy ktoś z Was zna sprawdzony [url=http://www.blswyszomirski.pl/pl/samochody.html]warsztat Hondy, Warszawa[/url] lub okolice?

~penio

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-05-18 | 14:33

Były wcześniej jakieś problemy jak było wilgotno ? Jeśli tak to z dużym prawdopodobieństwem aparat zapłonowy.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019