mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Hyundai Veloster

Twój samochód - Hyundai Veloster

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

VIDEO-TEST: Hyundai Veloster

~vvv

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-03-03 | 14:38

Dla mnie to on przede wszystkim rozczarowuje ceną, jak na koreańskie auto jest za drogi. Poza tym czy on przypadkiem nie koroduje tak jak i30, i20 i ix35??? Był w AŚ dobry artykuł "HYUNDAI SIĘ CZERWIENI" o jakościowej tandecie Koreańczyków.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Francuz

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-03-08 | 19:30

wolałbym zdecydowanie RENAULT MEGANE COUPE. Lepsze i ładniejsz lub Citroena DS4 czy Peżo RCZ, które miaźdżą to coś.

~do vvv

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-03-09 | 10:16

te modele ktore wymieniłeś są robione w Europie, natomiast Veloster jest z Korei, więc bardzo możliwe że jego blachy jak i zabezpieczenie antykorozyjne jest lepsze patrząc na wcześniejsze modele Hyundaia produkowane wyłącznie w Korei.
Zgadzam się natomiast z drugim przedmowcą że jak na Hyundaia to jest zdecydowanie za drogi. Cła na towary z Korei juz nie ma więc nie rozumiem tak wysokiej ceny.

~Rud

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-03-09 | 18:46

Chcecie sportowe auto - wybierzcie Hyundai Genesis Coupe - i tyle w remacie..

~rozmach

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-03-12 | 06:44

W tym Hyundaiu za pół roku wyjdzie korozja.... Tak jak w i30 czy ix35.

~R

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-03-12 | 06:51

Do RUD - ten cały Genesis Coupe to wielka nedzota. Dostał w tyłek z Leonem Cupra, tańszym od niego o kilkadziesiąt tysięcy!!! Poza tym dużo lepsze jest Scirocco czy Astra GTC - auta z innej bajki, może mniejsze, ale dużo lepsze, ładniejsze i też tańsze!

~wyc

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-03-15 | 11:47

No niestety w autach sportowych i usportowionych liczy się marka, a Hyundai, Kia, Tata czy Dacia to marki mierne,.... takie miernoty motoryzacyjne.

~E

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-06-01 | 01:38

Oczywiście odpowiedzi na temat tego samochodu wiążą się z waszymi doświadczeniami ale nie należy ich generalizować bo jest to błędne bo ten samochód to nie tandeta produkowana w europie jak inne modele. W USA niewiele marek europejskich jest w stanie się utrzymavc Franncuzi i włosi nie istnieja Jedynie 2 marki mogą tu zaistnieć niemeicie i VOLVO reszta jak wspomniałęm nie istniej co do niemieckich to też pełna porazka najbarzdiej awaryjne auta na rynku. Dla amerykanó którzy średni jeżdźą 3-4 krotnie więcej niz europejczyk ( ne przeliczajcie tys. km na samochód bo tych w rodzinie jest przynjmniej 3) mogą coś powiedzieć o średniej awaryjności czy chociażby serwisy. Mercedes ledwo utrzumuje się tu na rynku niektóre modele nie mogły nawet otrzeymać homologacji i nie dlatego że ich ktoś nie lubi tu po prostu jest większa konkurencji bo klient bogatszy ( średni dsamochód to 4-7 miesięczna pensja) i o dziwo włśnie Hyundai robiony w USA lub wc Korei ma dość dobrą opinię i nie porównujemy tu do amerykanskich ale do wszystkich a konkurencja jest duż bo przeciętnego stać nawet na popularne tu Lexusy, Acury cze Infiniti czu Hyundaiowskjiego Genesisa ale jest tu inne podejście do samochodu jest tpo środek lokomocji a nie inwestycja życia więc i go się często zmienioanawet co 3-4 lat. VW co0 ciekawee jęździ biedota bo głownie latrynoscy emigranci ( polacy już raczej nie stać ich na coś lepszego) czy z biedniejszychj krtajów bloku wschodniego Japończyk typu Tojota, Honda, czy Nissam to nawet trochę wstydd bo to najtańsze samochody może dla gospsi czy w biedniejszej rodzinie ale pamiętajcie że nie jest to ten sam samochód co robiony w Europie gdzie większość licencyjnych aut to buble czy to robione w Angli czy gdzie indziej. Europejska motoryzacja padła na pysk i tu się samochód ma a nie jeździ więc i takie się tam robi.

~Snoopy

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-11-02 | 11:34

Co do marki potwierdzam. Klasa! Jeździłem Hyu przez 7 lat i zrobiłem ponad 400 tys. Zero poważnych awarii. Korozja? Pojawiły drobnostki pod koniec użytkowania. Auta nie oszczędzałem...
Jeśli chodzi o Velostera... Cóż. Piękny design. Naprawdę ładne auto. Wyjątkowe.
Niestety cena zbyt wysoka. Do tego silnik - muł. Mimo, że auto lekkie to ze sportowego został tylko design. Nawet w większości salonów nie zobaczysz. Wzięli jedno na wystawę i tyle tego zostało. Albo stoi na testowych albo (jak mają) wrzucają do własnej wypożyczalni.<br />
Piękne auto, ale się nie przyjmie.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021