mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Isuzu D-Max

Twój samochód - Isuzu D-Max

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Isuzu D-Max: Dla prezesa w gumowcach

~sdf

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-04-05 | 08:52

"Prezesi" kupowali pickupy, by były bez VATu, a poza tym są duże (można sobie skompensować naturalne niedobory) i są twardzielami przy parkowaniu (nikt rozsądny pickupa nie zastawi).

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~mario

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-04-10 | 10:35

kupno pikupa tylko po to by sobie odliczyć Vat to największa pomyłka jak dla mnie i co z tego jak mogę sobie odliczyć vat od paliwa, skoro tego paliwa zużywają znacznie wiecej

KittRoad

Motomaniak

KittRoad

Miasto: Lublin

Auto: Ford Focus

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-08-22 | 23:09

Znacznie więcej? Jeździłem ostatnio Toyotą Auris, autko chyba z 2008 roku, jak się normalnie jeździ to komputer pokazuje spalanie około 9L/100, przy większym gazowaniu nawet 12L, a taki pickup, np D-MAX, ma w cyklu mieszanym co najwyżej 7,5L/100, a w terenie 6,4, mówię tutaj o dieselu. Więc nie jest tak do końca że kupuje się pickupa dla VATu. Samochody te mają plusy i minusy. Największym plusem jest spalanie, duża ładowność, duża moc i komfort jazdy, do minusów zaliczyłbym chyba tylko problem ze znalezieniem miejsca parkingowego, ale jak czytam różne artykuły to zaczynam sądzić, że pickupem można zaparkować tam gdzie nie zaparkuje zwykłe autko osobowe.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020