mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Isuzu D-Max

Twój samochód - Isuzu D-Max

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Isuzu D-Max: Niedoceniany robotnik

~Lelek

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-11-29 | 16:52

Mieszkam w Tajlandii, a tutaj rynek zna się na pick-upach. D-max jest na nim zdecydowanym numerem 1. Solidny, luksusowy, oszczędny. Który inny pick -up da więcej i dlaczego? Proszę o odpowiedz autora tekstu. Na marginesie dodam, że nawet bardzo stare D-maxy trzymają cene i widziałem je obładowane ciężarem 3 ton. Według opinii użytkowników są lepsze od Hiluxów.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

KittRoad

Motomaniak

KittRoad

Miasto: Lublin

Auto: Ford Focus

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-08-16 | 20:30

NIe tylko wg opinii, D-MAX nieźle wypadł w testach, ma lepszy kąt zawracania niż jego rówieśnicy, lepsze spalanie. Średnia 7,4 litrów na 100 km to raczej rzadkość. Przecież to jest pickup, lubi sobie popić jak się ciśnie na mieście. Tajlandia to raj pickupowy!

~gerard_paszek

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-09-27 | 18:27

też jestem fanem Isuzu, szkoda, że w Polsce jest jeszcze tak mało popularne bo przecież to prawdziwy wół roboczy. Isuzu jest bardziej znane z samych silników niż z samochód, ale myślę że to się wkrótce się zmieni bo seria D-max wyszła im świetnie

~Piffko

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-11-10 | 21:14

nie jest tak źle, w swoich okolicach kilka już widziałem - pewnie lokalny salon prężnie działa... a z drugiej strony też głupio jak jedziesz ulicą tak nietypowym autem i co chwila spotykasz innych w tym samym modelu

~halil

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-11-28 | 20:40

tytuł jak najbardziej trafny, Isuzu wciąż jest u nas niedoceniany. Chociaż d-max jest od kilku lat na rynku dopiero niedawno został odkryty w PL.

~Gregu

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-11-29 | 23:51

bo ja wiem, u mnie da się już spotkać inne d-maxy i z tego co słyszałem, zaczynają sprzedawać naprawdę sporo sztuk rocznie... więc lada dzień pewnie będzie coraz więcej na drogach - szczególnie, że bardziej uniwersalnego auta jak dotąd nie spotkałem - idealne do firmy, a nadaje się równie dobrze tez do wożenia rodziny bardzo komfortowo. z jednej strony terenówka, a z drugiej prowadzi się po asfalcie w zasadzie jak osobówka.

~erłin

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-12-26 | 22:41

popieram słowa kolegi, pickup do wielu zastosowań i do pracy i na zakupy. Każdemu polecam wybrać się na offroad, tam można się przekonać o mocy tego auta

KittRoad

Motomaniak

KittRoad

Miasto: Lublin

Auto: Ford Focus

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-12-29 | 21:42

Ostatnio zauważyłem, że pickupy są też postrzegane jako auta luksusowe. np wersję LSX D-Maxa, szkoda byłoby brać do roboty na budowie, stricte do targania materiałów budowlanych i narzędzi. Chyba, że dla inspektora budowlanego jako efektywny samochód gdzie wszędzie dojedzie na budowie. LSX to już dla mnie luksusowo wykończony SUV z dużym bagażnikiem.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020