mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Isuzu D-Max

Twój samochód - Isuzu D-Max

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Izusu D-Max Yin i Yang

~robo456

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-09-29 | 21:53

ciekawy pomysł, coraz popularniejsza robi się ta marka i myślę, że stanowi groźną konkurencję dla amaroka czy l200. Z tego co się orientuje to ma największą ładowność w swojej klasie i bardzo dobry silnik więc na pewno samochód będzie się dobrze sprawował wiele lat

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~karamba

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-11-06 | 19:45

jezdzilem i nissanem i amarokiem - jak dla mnie d-max jest o klase wyżej, przede wszystkim ze względu na silnik - wygląd czy prowadzone to rzecz subiektywna, ale pikap palacy 8l to już ewenement... w polaczeniu z odliczeniem vat daje naprawdę b ekonomiczny samochów

KittRoad

Motomaniak

KittRoad

Miasto: Lublin

Auto: Ford Focus

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-11-09 | 21:58

D-MAX teoretycznie na trasie pali 6.5L na 100, ale w ostatnim reportażu, pobili chyba rekord, przesuwający belkę na coś poniżej 5L na 100. Silnik ma świetny, nie za duży nie za mały, 2.5 w sam raz. W stosunku do wcześniejszej wersji zmniejszyli pojemność cylindrów o 0,5L. Efekt = ekonomiczność błyszczy.

~marian

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-12-14 | 20:56

spalanie robi wrażenie, moja osobówka więcej pali :D, chętnie bym się przesiadł do takiego auta tylko jeszcze trzeba namówić moją drugą połowę na zakup takiego auta

~erłin

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-12-26 | 22:42

widziałem że te modele są teraz w wyprzedaży rocznika i sporo taniej można kupić

KittRoad

Motomaniak

KittRoad

Miasto: Lublin

Auto: Ford Focus

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-12-29 | 21:38

O, w końcu jakaś wyprzedaż, D-Max Yin i Yang taniej. Niezła jatka dla łowców okazji. Trzeba pamiętać o tym, że można odliczyć sobie te 23%, będzie jeszcze taniej. Pewnie szybko się wysprzedają.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020