mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Kia Venga

Twój samochód - Kia Venga

Wiarygodność forum dot. Vengi

~Ciekawski

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-12-25 | 20:32

Forum o Vendze prowadzą ludzie z Kii, dbają oni o odpowiedni ton wypowiedzi na forum m.in. wycinając uwagi krytyczne dot. Vengi a jest ich sporo. Prowadzą oni również forum Sportage oraz Ceeda...

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~fred

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-12-08 | 17:41

witia i tasmanx żądzą nan tym forum.Jak piszerz negatywnie o Vendze to dostajesz bana.I nie ma zmiłuj.

~max

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-12-09 | 22:08

Ja odważyłem się na skrytykowanie Vengę, którą użytkuję od 6 miesięcy.Administrator tasmanx wywalił mnie na zbity pysk za pisanie prawdy o tym modelu.Stwierdził, że sieję niepotrzebne zamieszanie.Forum moja venga nawet nie można przejrzeć i poczytać bez rejestracji i zalogowania się.Sprawą zainteresowałem Kia Motors Polska, ponieważ całe to forum wraz z prowadzącymi jak się okazuje pracownikami Kii, dla tej marki robi więcej złego niż dobrego.A Kia Polska też ma dosyć tej farsy, ponieważ podkopuje to wizerunek całego koncernu.Obiecali poczynić odpowiednie kroki w tej sprawie i podobno nie jestem pierwszy który poskarżył się na niedopuszczalne praktyki na moja venga.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020