mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Kia Venga

Twój samochód - Kia Venga

Forum Moja Venga- czyli wielka ściema!!!

~Devil

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-05-29 | 21:32

Niedawno odbyłem jazdę testową blizniaczym modelem Vengi Hyundaiem ix20 z silnikiem benzynowym 1.4 90KM
Przy podjezdzie pod niewielki wzniesienie poczułem zapach spalonego sprzęgła.Gdy opisałem to wszystko na forum Moja Venga zostałem za to zbanowany gdyż odważyłem się skrytykować ten model i nazwałem go bublem.Administrator forum niejaki "tasmanx" stwierdził, że praktykuję tzw. trolowanie.Otrzymałem pózniej kilka maili od ludzi z tego forum, którzy użytkują Vengę i i tak jak ja za krytykę i opis usterek tego modelu zostali zbanowani.Teraz rozumiem dlaczego aby móc coś napisać na tym forum, trzeba wcześniej się zalogować.Administrator zostawia tylko te wpisy, które są pozytywne dla tej marki, reszta jest notorycznie usuwana.Forum Moja Venga to moim zdaniem jedna wielka ściema, prowadzona ponoć przez pracowników Kia jak napisał mi w mailu jeden ze zbanowanych forumowiczów.Panowie z forum MojaVenga praktyki jakie stosujecie są dzisiaj nie do przyjęcia i na pewno nie przybędzie wam nowych klientów a wręcz przeciwnie.Ja jestem tego najlepszym przykładem zamiast kupić Vengę wydałem prawie 60tys. na zupełnie inną markę.
I kto na tym stracił............

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~sdf

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-05-30 | 12:09

Dobrze że piszesz takie rzeczy - jeśli portal jest prowadzony przez firmę Kia i ma za zadanie jedynie wychwalanie produktu (co generalnie jest mało dojrzałe, ale ok - prawo pozwala), to informacja o tym powinna być opublikowana na stronie.
Natomiast nawiązując do pytania - kto na tym stracił - chyba nikt, bo Kia i Hyundai to jeden koncern, a Venga i ix20 to w zasadzie to samo auto, tylko z innym logo (+ drobne różnice). W ostatecznym rozrachunku Twoje pieniążki trafiły do tej samej kasy, choć nieco marży zostało w salonie Hyundaia.

~sdf

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-05-30 | 12:11

Sorry, źle zrozumiałem Twój post... wcześniejsza moja wypowiedź jest do usunięcia.

marko1

Motoryzacyjny ekspert

marko1

Miasto: Stargard Szczeciński

Auto: Opel Crossland X

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-05-30 | 12:49

Devil, jeśli poczułeś zapach spalonego sprzęgła nie zastanowiłeś się czy to czasami twoja wina.
Devil właśnie należę do tego forum MojaVenga i nie zgadzam się z twoją opinią, gdyż na tym forum są również głosy krytyczne na temat Vengi. Również i ja udzieliłem kilka słów krytycznych na tym forum i nie zostałem przez użytków Vengii ?zbanowany?, jak to piszesz.
Piszesz ?aby móc coś napisać na tym forum, trzeba wcześniej się zalogować?. Oczywiście, bo inaczej zrobi się anonimowy hyde park jak na tym forum. Piszesz że ?administrator zostawia tylko te wpisy, które są pozytywne dla tej marki, reszta jest notorycznie usuwana?, jeżeli ktoś pisze nie na temat to administrator ma prawo usunąć te wpisy, ot cała prawda.
Pamiętaj ?prawdziwa cnota krytyk się nie boji?.

~-KIA-

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-06-03 | 07:54

Witam. Czytałem post pana Devil na forum Moja Venga i chyba nie ma on podstaw do takich twierdzeń. Z tym sprzęgłem to faktycznie przegięcie, bo nawet Kubica spalił sprzegło w renówce, a Devil nie dopuszcza takiej możliwości. A co do forum to nie mam podsatw do podejrzeń, że forum jest ustawione i prowadzone przez Kia - wystarczy przeczytać, ile jest uwag co do Vengi, mocnych i słabych stron.

~zzz

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-06-06 | 19:12

Jestem członkiem tego forum i pamiętam Twoje wpisy. Wszedłeś na forum użytkowników Kia Venga nie będąc jej użytkownikiem, wyzwałeś auto kilka razy od bubli więc nie dziw się, że zostałeś z forum wyproszony. Autko nie jest idealne bo nie ma idealnych aut. Sam wiele razy wytknąłem na tym forum wady samochodu i nikt mnie nie zbanował ani nie zwrócił uwagi. Myślę, że w Twoim przypadku chodziło o zachowanie kultury i poziomu dyskusji a nie o krytykę. Bo krytyki Vengi na tym forum nie brakuje, uwierz mi.

~uży

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-06-06 | 20:55

ho, ho ,ho konkurencja nie śpi

~Maciek

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-06-24 | 21:11

Witam,
1. Na forum Moja Venga są wypowiedzi wskazujace wady tego modelu i krytyczne - ich autorzy nie dostali bana
2. To że przypaliłeś sprzęgło nie znaczy że model jest do kitu. Może Ty źle posłużyłeś się sprzęgłem, może auto testowe już swoje przeszło.

Pozdrawiam i życzę opanowania
Maciek

~Benzyniak

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-08-13 | 21:19

Forum mojavenga jest niestety prowadzone przez ludzi powiązanych z KIA. Zwróczcie uwagę że tasmanx i Vitia_2005, Vitia_2005 udziela się również na forum o Ceedzie prowadzą również forum o Sportage. Utrzymanie forum sporo kosztuje i zawiera sporo czasu. Kolejny temat to na forum faktycznie panuje cenzura. Zwróczcie uwagę ile razy Vitia_2005 zmieniał wypowiedzi forumowiczów, ciekawe w jakim celu...
czekam na niezależne forum o vendze, póki co jestem uczestnikiem czeskiego forum.

marko1

Motoryzacyjny ekspert

marko1

Miasto: Stargard Szczeciński

Auto: Opel Crossland X

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-08-20 | 16:44

~Benzyniak, rozumiem twoją frustracje, ale każde forum ma swój regulamin do którego musisz się dostosować

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021