mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Kia Venga

Twój samochód - Kia Venga

Forum Moja Venga- czyli wielka ściema!!!

~Devil

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-05-29 | 21:32

Niedawno odbyłem jazdę testową blizniaczym modelem Vengi Hyundaiem ix20 z silnikiem benzynowym 1.4 90KM
Przy podjezdzie pod niewielki wzniesienie poczułem zapach spalonego sprzęgła.Gdy opisałem to wszystko na forum Moja Venga zostałem za to zbanowany gdyż odważyłem się skrytykować ten model i nazwałem go bublem.Administrator forum niejaki "tasmanx" stwierdził, że praktykuję tzw. trolowanie.Otrzymałem pózniej kilka maili od ludzi z tego forum, którzy użytkują Vengę i i tak jak ja za krytykę i opis usterek tego modelu zostali zbanowani.Teraz rozumiem dlaczego aby móc coś napisać na tym forum, trzeba wcześniej się zalogować.Administrator zostawia tylko te wpisy, które są pozytywne dla tej marki, reszta jest notorycznie usuwana.Forum Moja Venga to moim zdaniem jedna wielka ściema, prowadzona ponoć przez pracowników Kia jak napisał mi w mailu jeden ze zbanowanych forumowiczów.Panowie z forum MojaVenga praktyki jakie stosujecie są dzisiaj nie do przyjęcia i na pewno nie przybędzie wam nowych klientów a wręcz przeciwnie.Ja jestem tego najlepszym przykładem zamiast kupić Vengę wydałem prawie 60tys. na zupełnie inną markę.
I kto na tym stracił............

strona 2 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~tuy

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-12-02 | 21:40

Dostosować to znaczy pisać tylko same pochwały inaczej won z tego pseudo forum.Administratorowi pomyliły się chyba epoki.Nie dajcie się zrobić w konia i nie kupujcie tego koreanskiego badziewia.Konkurencja bo jak by inaczej....

~iskaw

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-03-26 | 21:04

Czy mi się wydaje czy ten Pan napisał, że odbył jazdę próbną i spalił sprzęgło od Hyundai ix20 a nie Kia Venge?

gbakus

Nowicjusz

gbakus

Miasto: Piekary Śląskie

Auto: Kia Venga

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-03-29 | 11:52

Devil jeżeli nie umie się jeździć to są tego efekty!!Ja mam Venge od 2010r z przebiegiem 51tys km i auto jeździ nie śmierdzi i oprócz paru rzeczy (brak wskaźnika temp.cieczy,stuki deski rozdzielczej,opadająca półka bagażnika)które myślę będą poprawione to auto jest SUPER!!!Dlaczego nie piszesz o autach które musiały być zawozone do dilerów z wadami fabrycznymi(poważne wady) i były to firmy które niektórzy mówią że to firmy TOPOWE!!Na koniec -wykup jazdy w nauce jazdy a nie będzie śmierdzieć ze sprzęgła!

~Vengulec

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-08-30 | 07:15

Była seria wadliwych sprzęgieł (TBS) mi wymienili w ramach gwarancji po roku użytkowania, musiałem pisać do centrali Kii. Sprzęgło wymienili mi w niemieckim serwisie bez problem. Również tylną półkę i jej mocowanie, napęd przednie szyby, mocowanie jakiegoś rury wodnej bo ponoć mogła się rozszczelnić, komputer, rozbierali przednie słupki bo rdzewiały w nich jakieś wiązki. W sumie było to siedem pozycji. Były to tzw TBS. Zanim dostałem auto niektóre te usterki powinny być usunięte. Wszystko to w ramach gwarancji po kolejnym roku użytkowania sprzedałem Vengę.

strona 2 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021