mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Kia Venga

Twój samochód - Kia Venga

Potwierdzam to co napisał DEVIL

~picias43

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-09-08 | 10:20

Ze swoją krytyczną uwagą na temat kluczyka do mojej Vengi podzieliłem się na forum mojaVenga.pl i natychmiast spotkałem się z atakiem ze strony użytkowników forum a główny moderator Vitia_2005 dał mi ostateczne ostrzeżenia i zagroził wykluczeniem z listy użytkowników forum. Atmosfera iście wolnościowa i demokratyczna. O sam. Kia Venga można pisać jedynie pozytywn. Miałeś rację Devil to forum to wielka ściema.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

marko1

Motoryzacyjny ekspert

marko1

Miasto: Stargard Szczeciński

Auto: Opel Crossland X

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-09-09 | 15:20

Ignacy Krasicki pisał "prawdziwa cnota, krytyk się nie boi" a że co niektórzy nie potrafią sobie z tym poradzić i niewiedza co na taki problem odpowiedzieć mówią ?nie? bo na ?tak? nie stać co niektórych. Niepotrzebnie wydąłeś 500zł, są specjalizujące się warsztaty w dorabianiu kluczy i za ten kłopot który opisywałeś w wcześniej pod innymi tytułami zapłaciłbyś do 150 zł.

~zet

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-09-21 | 16:00

Dlaczego zaraz ściema? Przecież na forum mojavenga.pl jest mnóstwo krytycznych uwag i nikt nie kasuje postów ani nie daje ostrzeżeń. Sam wielokrotnie krytykowałem ten samochód, bo nie ma aut idealnych przecież i każdy ma wady. Natomiast jeżeli wchodzisz na forum i zamiast zadać konstruktywne pytanie piszesz "nie kupujcie aut kia" to się nie dziw że niektórzy się poczuli urażeni. Prześledź inne krytyczne wątki na tym forum i zobacz jak powinna wyglądać rzeczowa dyskusja.
A wracając do sedna - jeżeli na kilkudziesięciu aktywnych użytkowników forum tylko jednemu się złamał kluczyk no to chyba coś jest nie halo. Albo miałeś pecha i to się zdarza albo obchodziłeś się z nim mało delikatnie. A trzeba pamiętać, że teraz wszystko robią delikatne i tandetne. Nie ważne czy to Kia czy VW czy Subaru. Wszystko schodzi na psy.

~użytkownik

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-09-21 | 18:31

zet - piszesz że, "wszystko robią delikatne i tandetne" no i Kia Venga taka jest.

~anonim

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-09-22 | 13:56

Fakt, że trochę przesadziłeś z oceną żeby nie kupować auta bo się kluczyk zepsuł, ale rzeczywiście jest kilku nadwrażliwych na tym forum i jeszcze zrobią wszystko, żeby innym wcisnąć swoje racje. I dziwnym trafem mają poparcie moderatorów.

~zet

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-09-22 | 17:22

"użytkownik" - no właśnie mówię, że wszystko teraz delikatne i tandetne. Ale to nie jest argument przeciwko kia, tylko przeciw wszystkim markom. Po prostu kia nie jest bardziej tandetna niż inne samochody z tego segmentu. Wiem, bo zanim kupiłem Vengę objeździłem wszystkie możliwe salony w okolicy. I chyba nie myślisz, że wybrałem dla siebie najgorsze z oferowanych aut?

marko1

Motoryzacyjny ekspert

marko1

Miasto: Stargard Szczeciński

Auto: Opel Crossland X

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-09-22 | 18:20

Dorzucę swoje pięć groszy, jest takie powiedzenie "początek każdej rzeczy jest trudny"

~gbakus

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-09-23 | 16:31

Mam venge od 4.2010 1.4 CRDI 27000km -jestem b.zadowolony z tega auta. Nie ma ideałów miałem AROSĘ SEATA,SKODĘ FABIA więc coś mogę powiedzieć na temat aut.Zaczynałem od SYRENY,Malucha,Tavrii i takim co piszą głupie teksty powiem kup sobie 20-letnie BMW,VW i pchaj te cuda rękami a nie pisz głupich tekstów!!!!

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020