mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Kia Venga

Twój samochód - Kia Venga

Lampka wskażnika usterek silnika

~mick

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-12-01 | 19:42

zapaliła mi si ę na pulpicie ta kontrolka. w opisie czytam, ze to problem w systemie kontroli spalin. o co może konkretnie chodzić?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

marko1

Motoryzacyjny ekspert

marko1

Miasto: Stargard Szczeciński

Auto: Opel Crossland X

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-12-02 | 00:26

Proszę niezwłocznie udać się do serwisu.

~mick

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-12-02 | 07:45

a co może oznaczać ten błąd?

marko1

Motoryzacyjny ekspert

marko1

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-12-02 | 13:56

@mick^ proponuję zajrzeć do książki Venga - instrukcja obsługi, Dział 4: Poznawanie samochodu str 55

~mick

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-12-03 | 11:40

wujek dobra rada takich rad mi nie potrzeba! błąd nic nie znaczący, z tą wizytą w serwisie trochę przesadziłeś.

marko1

Motoryzacyjny ekspert

marko1

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-12-03 | 12:31

@mick^ dla siostrzeńca/siostrzenicy dobra rada to moja specjalność. Jeśli twierdzisz że "błąd nic nie znaczący" to nie wiem po co zaczynasz dyskusję.
A z tą wizytą w serwisie nie przesadziłem. Serwis ma specjalistyczny sprzęt diagnostyczny, który na pewno by wykrył "błąd nic nie znaczący". A ten "błąd nic nie znaczący" to elektronika odpowiadająca za część systemu sterowania silnikiem, który monitoruje rożne elementy systemu kontroli spalin. I jeśli pokazał się "błąd nic nie znaczący" podczas jazdy to wskazuje na to, że gdzieś wystąpił problem, którego sam Kaszpirowski by nie wykrył i tu właśnie jest potrzebny serwis ze specjalistycznym sprzętem.

Sklep-Kia_pl

Starszy motomaniak

Sklep-Kia_pl

Miasto: Warszawa

Auto: Kia cee'd

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-12-17 | 15:52

Najpierw zobacz co dokładnie oznacza ta kontrolka bo przecież w grę wchodzi Twoje bezpieczeństwo podczas jazdy. Jeżeli okaże się że jest to coś poważnego to czym prędzej udalbym się na wizytę do serwisu.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020