mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Kia Venga

Twój samochód - Kia Venga

Czy warto kupic Kia Venga - B 1.6 DOHC 125 KM 4AT

~Zainteresowana

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-03-06 | 23:33

Witam, nBardzo zastanawiam sie nad zakupem Kia Venga - B 1.6 DOHC 125 KM 4ATnPrzeczytalam wszystkie opinie na tym forum, ale wiekszosc dotyczyla starszych modeli.nBede wdzieczna za opinie i podpowiedzi , sugestie posiadaczy w/w autek nowszych 2013-2014 moze juz sa jakies z 2015 ?nZ gory dziekuje za kazda opinie.nPozdrawiam

strona 1 (z 4) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

marko1

Motoryzacyjny ekspert

marko1

Miasto: Stargard Szczeciński

Auto: Opel Crossland X

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-03-07 | 12:55

Odwieczny problem kupić czy nie kupić. "Zainteresowana" takiej odpowiedzi tobie nie udzielę. Udaj się do salonu Kii i tam obejrzysz samochody nowe rok produkcji 2015 lub jeszcze rok produkcji 2014 zadaj nurtujące cię pytania dilerowi, poczytaj artykuły w internecie np. na temat nowe modele Kia Venga 2015. Wykaż więcej inwencji bo pracy domowej nikt za ciebie nie wykona.

zaciekawiony

Nowicjusz

zaciekawiony

Miasto: Sosnowiec

Auto: Kia Venga

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-03-07 | 13:13

Witaj nie wiem jak nowe modele ja mam vengę 1,6crdi 128km z 2010r sprowadzoną z Hiszpanii śledząc jej historie serwisową nigdy nie miała żadnej awarii tylko normalne przeglądy i wymiany serwisowe.Na ten czas jest 152000km przejechane z tego w Polsce 3000km nic nie stuka nic nie trzeszczy bardzo przyjemne autko strasznie pojemne z zewnątrz tego nie widać.Przed zakupem też czytałem wiele opinii że awaryjne że źle spasowane itp u mnie nic takiego nie mam miejsca jestem bardzo pozytywnie zaskoczony skoro autku z początku produkcji nic nie dolega to myślę że nowsze modele powinny być zupełnie pozbawione jakiś usterek.

~Zainteresowana

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-03-07 | 19:06

Witam ponownie,
dziekuje Panu @zaciekawiony za opinie o ktora pytalam, dopelnila obrazu jaki sobie wyrobilam wstepnie po zapoznaniu sie z oferta w salonie , na forach etc.
Moze ktos jeszcze mialby ochote wyrazic swoje zdanie. Mysle, ze bedzie pomocne, nie tylko dla mnie.
Drogi Panie @marko1 prosze na starcie nie klasyfikowac pytajacego... Chyba logicznym jest ze pierwsze kroki potencjalny klient kieruje do salonu , badz duzo czyta roznych informacji... Ja prosilam/prosze o "Bede wdzieczna za opinie i podpowiedzi , sugestie posiadaczy w/w autek ...." Mimo wszystko dziekuje za odpowiedz i poswiecony czas.
pozdrawiam

~dziadeczek

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-03-18 | 07:00

Miałem Ceeda od 2007 roku i Vengę od 2010 do 2015. Może to szczęście, ale żadnej awarii tylko przeglady. Dla mnie Venga do samochód bardzo praktyczny. Obecnie kupuję nową po FL, wersję L+ BL. Polecam napewno bedziesz zadowolona.

~:)

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-03-19 | 15:59

@dziadeczek^ na pewno miałeś ale w myślach, rok 2015 jeszcze trwa.

~Zainteresowana

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-06-12 | 12:34

Witam,
venga zakupiona, w przyszlym tygodniu mam nadzieje, ze uda mi sie ja odebrac.
Dodam , ze zamawiajac ja w marcu w ofercie byla 4stopniowa skrzynai biegow w automacie, ale wsadzaja teraz 6stopniowa-moja juz taka bedzie miala . Oby nowa seria nie byla wadliwa .
Podziele sie wrazeniami za jakis czas :)
Pozdrawiam

~Zainteresowana

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-06-12 | 12:34

Witam,
venga zakupiona, w przyszlym tygodniu mam nadzieje, ze uda mi sie ja odebrac.
Dodam , ze zamawiajac ja w marcu w ofercie byla 4stopniowa skrzynai biegow w automacie, ale wsadzaja teraz 6stopniowa-moja juz taka bedzie miala . Oby nowa seria nie byla wadliwa .
Podziele sie wrazeniami za jakis czas :)
Pozdrawiam

marko1

Motoryzacyjny ekspert

marko1

Miasto: Stargard Szczeciński

Auto: Opel Crossland X

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-06-12 | 22:16

Emocje rosną o 6 stopniowym automacie możesz na razie pomarzyć chyba że zaczekasz do przyszłego roku. Bo jak co to na razie będziesz miała 4-stopniowy automat jak przewiduje umowa. Życzę szerokości.

~Zainteresowana

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-06-13 | 15:46

Nie ukrywam , ze tez sie zdziwilam jak do mnie zadzwoniono, ze doszla z 6st i juz taka bede miala... Nie wiem jeszcze bo nie widzialam autka :) ale niezwlocznie dam znac jak tylko bede odbierala w przyszlym tygodniu , zobaczymy :)

strona 1 (z 4) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019