mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Kia Venga

Twój samochód - Kia Venga

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Kia Venga: Rozmiar B+

~wiera

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-01-26 | 09:39

Powiem tak. Prowadziłam,oceniłam. Zdumiewająco praktyczne auto. Dla zwykłej polskiej rodziny. Motor 90 KM benzyna, full wypas dla rozsądnego kierowcy z dużym doświadczeniem. Dla tych z nadmiarem testosteronu motor 2l diesel.Używam Hondy Jazz. Venga w kilku aspektach ją przerasta.Osoby przed zakupem nowego auta powinny poważnie przeznaczyć swój czas na zapoznanie się w salonie z tym autem. Niemiecka prasa branżowa ma rację zaliczając to auto do 10 nowych debiutów w 2010r na które warto poczekać.

strona 1 (z 5) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~hans

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-01-26 | 10:08

do wiera: no faktycznie oceniłaś to auto, szczególnie wersję z 2 l. diesel, której wcale nie ma

~wiera

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-01-26 | 11:16

Odniesienie do wersji 2l motor to była świadoma "przenośnia". Tak takiej wersji motoru producent obecnie nie proponuje.

~Mach

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-01-26 | 18:56

Właśnie jeździłem tym autkiem. Przyjemne. Ładne nadwozie, niezłe jak na koreańca też wnętrze. Niestety silnikowo (benzyna) słabiutko. Drętwy układ kierowniczy, trochę gumowy. Kiepska zawiecha, ale i tak lepsza niż w Soul. Ogólnie autko mierne, no i cena sporaśna. Jakby startowało od 30 tys. to inaczej bym patrzył. Napewno go nie kupie.

~Zybi

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-01-26 | 19:04

Viera w którym salonie Kii pracujesz ? :) Wenga nie jest taka bardzo zła, ale za te pieniądze jest mnóstwo lepszych aut. Cena przestrzelona o jakieś 7-10 tys. zł.

~dfp

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-01-26 | 21:07

Jak to ma płytę soula to ja dziękuje. Jeździłem soul - makabryczne zawieszenie ! Poza tym cenowo przyświrowane, wole dacie sandero albo tata indica

~karol b.

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-01-26 | 21:53

tata indica.... no to żeś teraz dowalił do pieca....

~frank

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-01-27 | 09:36

Nie należy oczekiwać, że małe lub większe nowe auta KIA produkowane w UE będą znacznie tańsze. Te auta są produkowane w takim samym cyklu konstrukcyjno-materiałowo-produkcyjnym i za pomocą takich samych robotów jak auta niemieckie, francuskie, brytyjskie, japońskie itd. Czytać specjalistyczną prasę branżową, a nie tylko fora internetowe. Dla tych co nie wiedzą - 3/4 nowo rejestrowanych na świecie patentów (wynalazków zaakceptowanych potencjalnie do produkcji) pochodzi z Korei Południowej i Japonii. Także z branży moto. A nie z UE czy USA. Nadto liczy się koszt robocizny, w tym pensje pracowników. Ale nabywca się nad tym nie zastanawia. On najchętniej kupił by nowe auto w cenie 10 dużych jaj. Cudowne marzenie...

~chychak

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-01-27 | 13:08

no marzenia zawsze fajnie mieć, a co do tej kii, uważam, ze wcale cena nie jest zbyt duża. Jeśli faktycznie potwierdzą sie walory tego auta, nie jeździłem, nie siedziałem nawet w środku, to myślę że jakiś tam wynik sprzedażowy uzyskają.

~chychak

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-01-27 | 13:09

aha i jeszcze jedno, to że oni (koreańce) by chcieli żeby to była konkurencja dla fabii, fiesty i in. z segmentu B to mogą sobie tylko chcieć. To będzie chyba jednak właśnie rywal dla modusa, merivy itp

strona 1 (z 5) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020