mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Land Rover Freelander

Twój samochód - Land Rover Freelander

Woda w schowku w bagażniku

Michaelo12

Nowicjusz

Michaelo12

Miasto: Słupsk

Auto: Land Rover Freelander

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-09-21 | 20:03

Witam Wszystkich, mam problem ze zbierającą się wodą w schowku znajdującym się w bagażniku. Może ktoś też miał taki problem. Proszę o pomoc. Z góry Dziękuję, pozdrawiam.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~adi

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-02-10 | 19:29

zmień uszczelkę w tylnych drzwiach

~simson

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-01-11 | 12:52

u mnie jeszcze tego nie ma... ale juz słyszałem nie od jednej osoby że właśnie tak mają i też nie wiedzą co z tym zrobić...także nie pomogę ci..

bazini1953

Nowicjusz

bazini1953

Miasto: Jędrzejów

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-01-13 | 13:25

Witam
Przy zmianach temp. skrapla się para wodna.Jeżeli nie zapleśniał to wysusz suszarką i co miesiąc otwieraj klapkę na kilka dni pomoże.
Sprawdź jednak szczelność po prostu zalej komorę wodą .
Ja pastą głuszącą wykleiłem od spodu i ta izolacja nie powoduje skraplania wilgoci.

Pozdrawiam bazi

~marian

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-02-12 | 14:43

Cześć, nad tylną szybą listwa jest mocowana na plastikowych kołkach które są wciśnięte w otwory w dachu. Pod plastiki podłożone są gumowe podkładki, jak guma przestejebyć sprężysta to wchodzi tędy woda. Ja przykleiłem te kołki na kleju do szyb i mam spokój od tej pory.

Michaelo12

Nowicjusz

Michaelo12

Miasto: Słupsk

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-02-17 | 17:01

Dziękuje wszystkim za podpowiedzi. Właśnie uszczelniłem relingi na dachu i problem znikł.

~artj

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-07-24 | 21:52

jak ma pan problem z woda w schowku , to niech pan jedzie na pustynie.............tam pan jeszcze wode arabusom sprzeda...................wujek dobra rada.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020