mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Lexus IS

Twój samochód - Lexus IS

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Lexus IS: Hybryda, benzyna, F Sport, tylko diesla żal

~lex

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-07-12 | 07:03

nie wiem czy tak bardzo żal tego diesla, w tej poprzedniej generacji ISa była to najsłabsza wersja silnikowa, mnie ciekawi również czy jest w planach cabrio, a i coś mi sie obiło o uszy że ma być kombi na bazie IS-a, to by było coś całkowicie nowego u Lexa

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~wolfgang

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-07-12 | 07:36

ładny ten lexus, nie powiem, taki z pazurem, jednak czy lepszy niż np. Audi A4 czy BMW serii 3? eeee chyba jednak wolałbym w takim przypadku któregoś z niemiaszków

~mechanik

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-07-13 | 11:30

Rozumie Bmw vs Lexus ale Audi z czym do ludzi to to samo co vw szrot najgorsze silniki i trudno znalezc marke zeby miala takie dziadostwo pod maska w stylu 2.0 tdi 2.5 tdi 1.4 tsi itd polecam strone www.vwszrot.pl bmw mercedes lexus ok ale nie audi fiat ma lepsze dizle czy psa o volvo nie wspominajac

~M

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-08-05 | 15:57

już widzę, jak ten kontyngent jest wysprzedany:)) No chyba, że sprzedawali na pęczki z rabatem 30%. Stylistyka bardzo kontrowersyjna a to znaczy, że się bardzo szpetnie i szybko zestarzeje, silnik R4 2,5 wolnossący to już zupełny anarchizm. W porównaniu z nową bmw 3 328i aut albo 320 d aut (do kupienia właśnie za ok. 140K po rabatach) kupno takiego auta to byłby niesłychanie egzotyczny wybór, zwłaszcza w perspektywie dramatycznego spadku wartości zaraz po wyjeździe z salonu nie mówiąc o każdym kolejnym miesiącu.

olan

Młodszy motomaniak

olan

Miasto: Warszawa

Auto: Chrysler Stratus

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-10-23 | 00:33

A co myślicie o tym prototypie, który ma zaproponować Lexus na targach Tokyo Motor Show? Chodzi mi o te wszystkie spekulacje na ten temat: http://www.mototarget.pl/news,tajemnicze_coupe_lexusa_w_tokio,20332.html . moim zdaniem zapowiada się coś bardzo innowacyjnego!

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022