mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Lexus Lexus

Twój samochód - Lexus Lexus

IS 200 i inne

~bebik

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-12-23 | 04:20

mam od 2 lat is200 sport z 2005 ostatnia edycja full wypas ,w drodze ewolucjji sprawnie popawiony,testowalem inne auta i myslalem tez o kupnie is250 f-sport,jeszcze za drogo jest,ale wracajac do is200 niesamowite wykonanie sam styl wnetrza zaprojektowany niepowtarzalnie.Jak go kupowalem w 2008 po tym jak wsiadlem do srodka ,wyjsc nie chcialem zakochalem sie i kocham dalej nie znudzil mi sie jeszcze,mnostwo gadzetow szyber dach,full skora,full el.zyby ,el.skl.lusterka do tego podgrzewane,kontrola trakcji(ktora mozesz wylaczyc,snow guziczek,w zimie pomaga sam sie przekonalem,sat nav,otw,zamyk z opcja pochylenia,swietnie zaprojektowane zegary 6 poduszek pow podgrzewane siedzenia,szyby,swietnie wywazona kierownica, i to co lubie najbardziej-premium sound system tylko 8 glosnikow ale jaki czad i jakosc,nie raz siedze w aucie,jak przyjezdzam do chaty i gnije w srodku sluchajac muzy ,jakosc niesamowita,chociaz mam dobry sprzet w chacie to ten w aucie jest perfekt a do tego jak masz dobrej jakosci muze to niebo.I tak teraz wracajac do is250 mialem okazje go przestudiowac ale na mnie takiego wrazenia jak is200 to nie zrobil w sumie fajne auto kompletnie inny design ale mogl bym powiedziec ze go troche a nawet bardziej spieprzyli,nawet pomimo tego ze ma wiecej gadzetow el. ale kto wie mysle ze na lexusa juz czas zeby zrobil nowy model bo to juz prawie 7 lat jak robi novego IS'a i powinien cos pomyslec o wiekszym wyborze mocy silnikow bo czy to jet is220 czy 220td to osiagi te same.a 250 moze szybsza teoretycznie od mojego is200 o 1s do 100y ale predkosc max zostaje ta sama a nawel(nie wiem jak is250) ale ja w niemczech na autobanie wyciagnelem 230 -to tyle nawet fabryka nie daje.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018