mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Lexus Lexus

Twój samochód - Lexus Lexus

Komentujesz galerię z Autogalerii mojeauto.pl: obejrzyj komentowaną galerię.

Lexus LFA

~szklany

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-11-01 | 21:57

Japończycy i design.. Absolutny brak poczucia smaku. Niekończące się eksperymenty, które mogą być ciekawe, ale miłe dla dla oka bywają rzadko.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~w

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-11-08 | 16:29

Wielki czas. Kitajce sie ostatnio opuscili w produkcji aut sportowych, mimo ze maja potezny przemysl samochodowy.

darek2708

Nowicjusz

darek2708

Miasto: Pruszków

Auto: Opel Vectra

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-05-24 | 22:36

KOLEGO JAPOŃCZYCY PO WYPRODUKOWANIU LFA ZOSTAWILI RESZTĘ ŚWIATA DALEKO W TYLE. TECHNOLOGIA I MATERIAŁY ZASTOSOWANE W LFA TO KOSMOS. TAKIE MARKI JAK LAMBORGHINI,FERRARI,CZY ASTON MARTIN ZOSTAŁY NA STARCIE A LEXUS Z LFA JEST JUŻ NA MECIE.PRZECZYTAJ ARTYKUŁ W AUTO MOTO Z MARCA TEGO ROKU A ZMIENISZ ZDANIE. LFA TO PIERWSZY EGZEMPLARZ NAPRAWDĘ TYPOWO SPORTOWEGO AUTA. WCZEŚNIEJ KITAJCE JAK TO OKREŚLIŁEŚ NIE MIELI ŻADNEGO DOŚWIADCZENIACH W PRODUKCJI AUT SPORTOWYCH. KTÓRA MARKA W CIĄGU TRZECH LAT STWORZYŁA SPORTOWY SAMOCHÓD A W CIĄGU DZIEWIĘCIU WYSTARTOWAŁA NA TORZE I OD RAZU BYŁA NAJLEPSZA? A LEXUS LFA TO OSIĄGNĄ POD KAŻDYM WZGLĘDEM. NADWOZIE NAJLŻEJSZE SILNIK NAJLEPSZY UKŁAD NAPĘDOWY NAJLEPSZY.
ZAPOMNIAŁEM O IS F SPORTOWYM UŻYTKOWYM AUCIE LEXUSA JEŚLI MASZ MOŻLIWOŚĆ PRZEJEDZ SIĘ TYM AUTEM JA JEŻDZIŁEM NA JAŻDZIE PRÓBNEJ. ALE SIĘ NIE MARTW MASZ PRAWO MIEĆ SWOJE ZDANIE SAM JEŻDŻĘ VECTRĄ B ALE JUŻ MOŻE NIEDŁUGO ZMIENIĘ I JUŻ WYBRAŁEM IS 250. JEŻDZIŁEM I NIEMIECKIMI I KOREAŃSKIMI I FRANCUSKIMI OCZYWIŚCIE NA JAZDACH TESTOWYCH TO WSZYSTKO
PRZEMAWIA ZA LEXUSEM NIE MÓWIĄC O STANDARTOWYM WYPOSAŻENIU W INNYCH MARKACH MUSIAŁBYM DOPŁACAĆ DO WYPOSAŻENIA TAKIEGO JAK MA LEXUS W STANDARCIE. DO USŁYSZENIA I ZOBACZIENIA NA POLSKICH DROGACH.
.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018