mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Mazda CX-3

Twój samochód - Mazda CX-3

Mazda CX-3

~Lucjusz88

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-10-16 | 13:39

Uwielbiam ten samochód, przede wszystkim za bardzo charakterystyczny look. Poza tym spalanie jest w nim na dobrym poziomie, bo przy spokojnej jeździe wynosi max 5 litrów na setkę. Poza tym mamy tutaj i fajne systemy bezpieczeństwa i Skyactive, który nawet w trudnych warunkach pomagają bardzo skutecznie w opanowaniu samochodu.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~goździk

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-11-10 | 18:39

Byłem tylko na jeździe próbnej, potem wyskoczyły mi nieprzewidziane wydatki, ale odkładam, odkładam ;) Jeździło się bardzo przyjemnie.

~Mario900

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-12-21 | 16:32

Faktycznie Mazda CX-3 ma w sobie coś niesamowitego. Nie mówiłem tutaj wyłącznie o bardzo charakterystyczniej linii, ale też łatwości z jaką się ją prowadzi, jak również wspomnianych już przez mojego przedmówcę rozwiązaniach. Na pewno warto się umówić na jazdę próbną :)

~Looki

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-02-01 | 10:03

Mówiąc o Mazdzie CX-3 przede wszystkim należy powiedzieć, że jej charakterystyczna linia jest niepowtarzalna. Przy czym takie rozwiązania jak i-ACTIVSENSE czy też Skyactive sprawiają, że autko prowadzi się bardzo dobrze, a co więcej zapewniają one bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

~muller

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-03-28 | 13:29

Mam i polecam. Najlepsze auto, jakim do tej pory miałam okazję jeździć. Prowadzi się świetnie, daje radę w terenie, nie pali dużo, a ma sporą moc. No i eygląda naprawdę elegancko, szczególnie w czerwieni :)

~STARY

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-04-19 | 10:58

Jak sobie radzicie z odczytywaniem sygnałów z przedniej kamery.Posiadam Mazde CX3.Jeżdzi mi sie znakomicie, ale czasami nie zauważam sygnałow z kamery. Mam wrażenie, że system jakby działal z opóżnieniem

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019