mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Mazda 3

Twój samochód - Mazda 3

Tempomat

dorkaslonko

Nowicjusz

dorkaslonko

Miasto: Warszawa

Auto: Mazda 3

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-10-26 | 12:20

Witam wszystkich. Od niedawna jestem posiadaczka Mazdy 3 z 2012r. Niestety okazało się, że nie działa tempomat. Byłam z tym w serwisie Mazdy i to dwa razy. Oczywiście podłączyli do komputera i okazało się, że rzeczywiście tempomat nie działa. Stwierdzili, że niezbędna jest wymiana jakiejś tam taśmy. Wróciłam więc do osoby od której kupiłam samochód, a ponieważ ma warsztat to dokonał rozkładu kierownicy i wymienił (a właściwie przełożył z drugiej takiej Mazdy tę taśmę i też nie działała, a taśma przełożona z mojej Mazdy do tej drugiej działała. Wybrała się więc ponownie do salonu Mazdy z reklamacją i prośbą o dokładne dokonanie analizy nie działającego tempomatu. Po prawie dwóch godzinach oddzwonił do mnie mechanik z Mazdy z informację, że rzeczywiście to nie jest wina tej taśmy, poinformował mnie, że jest sygnał w kierownicy, ale ten sygnał nie dochodzi do źródła, w którym ma zadziałać tempomat. Proszę o pomoc. Jeśli ktoś z Państwa ma namiary na dobrego mechanika w Warszawie od Mazdy to proszę o info.nSerdecznie pozdrawiam.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Julek

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-03-09 | 16:27

W mojej 3 uszkodzeniu uległ czujnik stopu , oczywiście światła stop nie było ale i również tempomatu. Po samodzielnej wymianie wszystko ok.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019