mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Mazda 6

Twój samochód - Mazda 6

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Mazda 6 Kombi: Urodzona w Japonii

~zzxx

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-09-15 | 12:23

Nie piszcie o zużyciu paliwa, jak go nie testowaliście. Wcale nie jest to tak oszczędne auto.

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~fenster

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-09-15 | 13:57

oj jest jest nie gadaj bzdur. Moj kolega ma wlasnie identyczny model i jak robilismy rekord spalania to wyszło nam nawet mniej niż autorowi. Mieliśmy 4,75l/100km przy średniej prędkości 60km/h (z zachowaniem przepisów).

~W

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-09-16 | 03:00

Czy jest ładniejszy od Mondeo ? Chyba nie bardzo, czy jest solidniejszy od Passata - NAPEWNO NIE. Jedynie się zgadzam, ze jest droższy od Avensisa, ale Toyota to cienkie auto (choć są oczywiście gorsze)

~marco

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-09-16 | 11:16

do W: mazda 6 na pewno nie jest solidniejsza od passata... b4. Bo na tym modelu skończyła się solidność passatów. wiem co mówię, jeździłem b5 i b6, a Ty jesteś chyba pracownikiem VW. Spójrz na statystyki, B6 to dosyć awaryjne, a przez to niesolidne auto i piszą o tym nawet niemieckie gazety motoryzacyjne.

~kolo

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-09-16 | 16:34

jabym wybral mondeo

~adis

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-09-19 | 11:37

Mam Mazdę 6 od prawie 2 lat i sporo mnie to auto kosztowało nerwów i pieniedzy. Wbrew opiniom nie jest to auto bezawaryjne (koło dwumasowe, intercooler, zbaczanie na prawo, korozja) proszę się dobrze zastanowić zwłaszcza jeśli ktoś chce kupić auto 6-8 letni. Za chwilę będzie zawieszenie do roboty, a to nie jest tanie.

~coxster

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-09-20 | 22:19

nie jest to zła bryka, ale znam w tej klasie lepsze wózki za podobne, a nawet mniejsze pieniądze.

~gosc

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-12-17 | 21:10

ja sie wlasnie zastanawiam nad mazdą 6 kombi, fordem mondeo kombi oraz mercedesem E290 tez kombi...ale z tego co tu czytam mazda chyba odpada...

~toudi

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-01-23 | 04:00

a mondeo moze lepsze?:) ja jezdzilem dwoma japoncami i 2 niemieckimi w tym passat b5 i stwierdzam ze kolejne auto to mazda 6. max 2 letnia. Nikt nie namowi mnie na passata b6 a juz na forda z pewnoscia. W Niemczech ford to najgorszy syf. Mieszkam tu wiec wiem. Mazda 6 jest tu bardzo popularna i ma dobre opinie. Panowie krytykujacy mazde pewnie jezdza fordami mondeo i odwiedzaja warsztaty 3 razy w roku:) powodzenia

~kierowca

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-04-14 | 08:16

Jak ktoś nie potrafi jeździć autem z dieslem to każdy będzie się psuł. Mam 6 z 2008 r a kupiłem ja w Niemczech w 2012 roku 2.0 diesel, ponad 200 tys km i tylko raz w roku odwiedzam serwis na wymianę podstawowych elementów eksploatacyjnych. Mam pełną historie serwisowa auta i oryginalny przebieg i nic złego z autem się nie dzieje. Wiec pewnie jak ktoś nie potrafi jeżdzić nowoczesnym dieslem z DPF to mu się psuje lub ma najechane 2 lub 3 razy więcej niz licznik pokazuje.

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019