mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Mazda 6

Twój samochód - Mazda 6

Mazda 6 (5 letnia) czy warto???? :-)

Lenka

Nowicjusz

Lenka

Miasto: Warszawa

Auto: Daewoo Musso

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-11-04 | 10:49

Witam wszystkich, Proszę o opinie apropos Mazdy 6. Czy warto kupić taką z 5 letnim przebiegiem, czy jest wadliwa, czy drogie naprawy, na jakie części zwracać uwagę, co się psuje, jak o nią dbać, czy warto kombi a może nie, bo wózek w rodzinie? :-)
Uprzejmie dziękuję za wyczerpujące i rzetelne informację panowie, bo wy znacie się na samochodach od nas lepiej, a my po prostu lepiej prowadzimy :-)

Mazda 6 2.0 121 KM

Pozdrawiam

Lena Z.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~jacor41a

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-11-04 | 12:07

moja m6 diesel 143km, 4,5 roku, pierwszy wlasciciel, 125000 przebiegu. Przez caly ten czas wymienilem sonde temperatury zewnetrznej, bo >. Poza tym absolutnie nic sie nie dzieje. najdrozszy przeglad po 120000 ( pasek rozrzadu)
aha, pierwszy raz klocki ham. wymienilem po 115000 km. pozdrawiam.j

~odpowie

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-12-15 | 19:26

Witaj

Ja mam Mazdę 6 rocznik 2003 z silnikiem 2,0 CiTD 121KM i w sumie jestem zadowolony nawet bardzo - mam teraz mały problem z tym ze gaśnie jak jest grubszy mróz tak jakby nie dostawał paliwa , ale prawdopodobnie będzie to tylko kwestia filtru paliwa i po krzyku - tym bardziej ze sitko zbiornika już wyczyszczone. A wygląda tak jakby nie dostawał paliwa

z tego co wyczytałem i wiem z własnego doświadczenia mają one słabo wyjałowione blachy antykorozyjnie - wada fabryczna i z tego co się orientuję dopiero po lifcie są oki czyli początek 2006roku. Także jesli jest możliwość na zakup Mazdy 6 po lifcie to śmiało - ja to auto polecam - duże wygodne i tak jak w moim przypadku kombi bardzo pojemne

~kamyk688

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-02-15 | 16:14

warto warto ja mam mazde 6 od ponad 3 lat i serdecznie ja polecam

~yacek

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-02-24 | 18:57

nie popełniaj tego błedu poradź sie lepiej mechanika który zajmował sie tymi silnikami, pozbyłem sie tego dziadostwa i nie załuje jeszcze nigdy nie miałem tak awaryjnego samochodu ze wzgledu na silnik oczywiscie, koszty naprawy to tragedia około 8 tys zł bo w gre wchodzi jedyn ie wymiana silnika nie da sie go raczej naprawić

~maniak10

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-07-24 | 15:42

Nie zgodzę się... może kolega miała pecha, ale ja kupiłem Mazda Tarnowskie Góry w tym miejscu: http://tarnowskie.mazda-dealer.pl/ i samochód śmiga aż miło. Jeżdżę nim już parę dobrych lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Nie wymieniłbym go na żaden inny. Jest bezawaryjny i dobrze się prowadzi...

kingkong

Nowicjusz

kingkong

Miasto: Sopot

Auto: BMW Seria 5

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-07-24 | 20:25

O jak najbardziej! Dobre auto

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019