mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Mazda 6

Twój samochód - Mazda 6

mazda 6

~doktor

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-10-27 | 15:33

witam przymierzam się do kupna mazdy 6 ale słyszałem że te auta lubi rdza zżerać to jedno a druga sprawa chciałbym się dowiedzieć jak najwięcej o tym aucie szczególnie jak sprawuje się motor

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

zdzislaw01

Nowicjusz

zdzislaw01

Miasto: Rzeszów

Auto: Ford Mondeo

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-11-02 | 13:51

Mam to autko od 2 lat, przejechałem ponad 100tys. km. Silnik turbodiesel 2,2 l 163 kM. Sprawuje się świetnie. Co do korozji - nie zauważyłem żadnych śladów Wspaniale wyprofilowane siedzenia. Po przejechaniu 800 km można swobodnie wysiadać - nie czuje się pleców.
Autko godne polecenia.

~kristresor

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-11-09 | 07:58

Korozja to czuły punkt Mazdy i moim zdaniem jedyny. Rok temu przed zimą zauważyłem kilka rudych purchli pod progami, jak się okazało korozja "zawirusowała" całe podwozie, nadkola a skończyła pod tylnym zderzakiem. Mój dobry znajomy wyczyścił, wymoczył w kwasie, nałoży nową strukturę pod kolor zakonserwował wszystko co się dało i teraz jest OKI DOKI. Dodam że bardzo dbam i dbałem o auto, w zimie co 3 góra 4 dni zawsze myłem podwozie z soli. Zresztą jedną z akcji serwisowych Mazdy była konserwacja w nadkolach.
Jeżeli masz jakieś nawet małe ślady korozji, działaj błyskawicznie i koniecznie zajrzyj w tylne nadkola i pod tylny zderzak. U mnie miało się skończyć na progach, a skończyło na całym podwoziu itd. w tym 3 dni moczenia w kwasie niektórych elementów. Z zewnątrz wyglądało super, ale jak to się ruszyło to się odsłoniła ruda prawda :-( Nie zaniedbaj tego a auto będzie wiernie służyło

~artur

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-12-13 | 14:38

witam mam mazde 6 sportwagon 136km. Autko super zero awarii polecam to autko miałem wcześniej passata b5 i moim zdaniem mazda jest lepsza i zadziorniejsza, passaty są nudne

~artur

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-12-13 | 14:42

jeszcze chciałem zaznaczyć że awaryjność passata była bardzo duża raz na 2 miesiące warsztat i wydane od 300 do 800zł mazde mam rok i zapomniałem co to warsztat i naprawy tylko tankować i śmigać

don_rikardo

Nowicjusz

don_rikardo

Miasto: Częstochowa

Auto: Mazda 6

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-02-09 | 08:46

Mam 6 niecały rok, musiałem w niedługim czasie po zakupie wymienić głowicę - ale jestem zadowolony z tego auta ! Teraz leję i jeżdzę. Polecam szóstkę !!!

~Karol34

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-06-23 | 12:32

Ja mam duże zaufanie do Mazd. Sam akurat jeżdżę taka Mazdą 3: http://mazda-dealer-gliwice.pl/mazda-3/ którą kupiłem w salonie w Gliwicach i jestem bardzo zadowolony. myślę że w przypadku wyższego modelu tez nie będziesz miał powodów do narzekań. Mi wcale nie spala dużo benzyny, a wręcz przeciwnie - jest bardzo oszczędny. dużo dzięki funkcji i-stop...

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019