mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Mercedes Klasa A

Twój samochód - Mercedes Klasa A

Obiektywny

~Wlasciciel

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-02-27 | 01:25

Mam to auto od 5lat 180cdi 6 biegow 5drzwi model w169 , przejechalem 85tys , jestem bardzo zadowolony ,brak usterek!!! bardzo niskie spalanie i bardzo pojemne wnetrze mimo niby niewielkiego wygladu. Nie wiem czemu niektorzy sie tak zle wypowiadaja ale wystarczy pojezdzic oplem czy vw tej klasy zeby odczuc roznice.Wysoka pozycja za kierownica,dobrze sie wsiada i wysiada,wszystko dziala sprawnie.Moja wersja miesci normalne kolo zapasowe ale to miejsce jest wylozone wykladzina i jest tam dodatowy bagaznik.Jezdzilem tym autem juz do Niemiec i nad morze ogolnie super,wszedzie zaparkujesz ,cichy silnik w porownaniu do vw ,jasne czytelne zegary bez bednych swiecidelek,porzadna solidna
kierownica, biegi wchodza delikatnie bez wysilku tak samo dziala sprzeglo,klimatyzacja i ogrzewanie bez zarzutu, bardzo dobre przyspieszenie.Bardzo funkcjonalne niby male auto(tyle samo miejsca wewnatrz co w b-klasie tylko mniejszy bagaznik) Drogi w zakupie ale z tego co juz wiem widzialem auta z przebiegami 400-500tys i jezdza bezproblemowo, a wiec? i przy tak duzych przebiegach drzwi nie wisza jak w oplu czy vw tylko zamykaja sie cicho a serwis jest w normalnych cenach(brak paska rozrzadu to duzy plus) dla niektorych za drogie i chyba dlatego tyle jadu.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019