mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Mercedes Klasa C

Twój samochód - Mercedes Klasa C

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Mercedes klasa C: Gwiazda z klasą

~autofan

Zgłoś komentarz do moderacji 2007-11-12 | 08:41

wprzypadku wersji z manualem spalanie powinno byc mniejsze o 1l - a to już zalezy od kierowcy i jego sposobu jazdy, bo równie dobrze może być i wieksze o ten 1l

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~jedi

Zgłoś komentarz do moderacji 2007-11-12 | 08:51

mercedes klasa C to dla mnie idealne autko, nie snobistyvzne jak klasa E czy S, a przy tym, na odpowiednim poziomie luksusu, komfortu bezpieczeństwa, właściwosci jezdnych i osiągów

~olek

Zgłoś komentarz do moderacji 2007-11-12 | 08:55

jeżeli miałbym wybierac pomiędzy np mercedesem a hondą to wybrałbym to drugie

~jedi

Zgłoś komentarz do moderacji 2007-11-12 | 08:59

wiesz co olek, jak przeczytałem Twój komentarz to nie wiem czy mam się śmaić czy płakać, czy tylko ot tak w ponuiedziałkowy poranek chcesz kogoś sprowokować... a swoją drogą bardzo cenię auta marki Honda, żeby nie było..

~do autofan

Zgłoś komentarz do moderacji 2007-11-12 | 09:07

chodzi o przejazd trasy w identycznych arunkach z zastosowaniem przekladni manualnej. mniej wiecej tyle wychodzi

~zawsze chcialem..

Zgłoś komentarz do moderacji 2007-11-12 | 11:30

miec C KLASE

~mietek

Zgłoś komentarz do moderacji 2007-11-12 | 13:56

to chyba nie problem miec obecnie C klase ... 20-letnią, ile może taka kosztować?? z pare tysiaczków i już...

~liberał

Zgłoś komentarz do moderacji 2007-11-12 | 14:38

W USA za najnowszą C-klasę C300 (3.0 V6 230 KM) wypasioną po dach z navi,skórą ,metalik ,biksenony ,nagłośnienie ,automat itd. zapłacicie ... 115 000 zł !!!! W Polsce za GOŁE C200 CDI zapłacicie NAJMNIEJ 140 000 zł !!! Hahahaha już lece do salonu hahahaha . Niech ktoś mi napisze KIEDY i GDZIE w Polsce był KAPITALIZM ??? Ceny wyższe niż na zachodzie ,a zarobki jak na Białorusi . Dziękuję wam za takie życie WYBORCY i lewizno z sejmu !! Dobrze też radzę UCHODŹCOM z Polski - narazie nie wracajcie tu jest PIEKŁO FINANSOWE !!!

~kajtek134

Zgłoś komentarz do moderacji 2007-11-12 | 23:43

...bądź dumny z tego że jesteś Polakiem.... a co do cen to po prostu w wiekszosci jesli nie wszystkich krajow europejskich mamy system socjalistyczny, w ktorym wszyscy muszą łóżyć na wiele instytucji oraz grup spolecznych

~karol

Zgłoś komentarz do moderacji 2007-11-13 | 06:23

Mercedes to jednak mercedes. Co by o nim nie mowic i tak jakoscia przewyzsza o glowe auta ze swojej klasy. Wystarczy wsiasc na chwile do tego auta aby poczuc wyrazna roznice. A Ty liberal znajdz sobie forum "sflustrowanych" ludzi podobnych do ciebie a nie wcinasz sie komenatrzami nie na temat w tym miejscu. Nie wiem co chcesz tym zyskac bo poki co tylko denerwujesz wszystkich. Skoro tak dobrze jest w USA to ok, ciesz sie z tego nas to raczej nie obchodzi. Tak juz maja niektorzy "zagraniczni".

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020