mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Mercedes Klasa E

Twój samochód - Mercedes Klasa E

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Nowa E klasa w pełnej okazałości

~Majster

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-01-13 | 21:08

przód podobny do Kii Opirus, bok podobny do Lexusa LS z przełomu lat 90 tych i 2000i trochę do toyoty camry poprzedniej generacji oraz do hyundaia sonaty, tył chyba najbardziej oryginalny, znaczy taki mercedesowski, w środku strasznie kanciasto, co miało chyba nawiązywać do stylu merca z lat osiemdziesiątych tylko jak się patrzy na te stare mercedesy z tamtych lat to jakby ładniej maja w środku niż ten. Całość wygląda średnio. Apel do audi i bmw - nie idźcie tą drogą !

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~sss

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-01-15 | 09:12

Te Majster, sam jesteś podobny do kija i wogóle jesteś poprzedniej generacji :) ... ale to i dobrze, że takiego Majstra nigdy nie będzie stać na takie cudo i zawsze będzie sapać na bmv, marzyć o audi i stękać na merca (jako że wybiega poza wyobraźnię)

~chlasta z sss

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-01-18 | 19:23

Drogi sss, jeżeli uważasz iż Mercedes jest lepszy od Audi to, albo jesteś 70letnim dziadkiem, który kieruje się stereotypem, że mercedes jest super, nie zniszczalny, bezpieczny i naprawisz go młotkiem, albo sam jesteś młotkiem. Co do Bmw nie wypowiadam się, bo mało miałem do czynienia, ale tyle co jeździłem to cenie ich za zawieszenie, wygląd kwestia gustu:):) Jak dla mnie ten mercedes jest beznadziejny, A6 przy nim to statek kosmiczny, tak jak wspomniałem mercedes dobry dla starych dziadków.

~brech z chlasta od Audi:/

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-01-21 | 13:41

Codziennie obserwuje w salonie zachowania typu "bić najlepszego", jeśli chodzi o MB - takie zachowanie jest żałosne i śmieszne - gdybyś miał okazje przetestować auta z tego segmentu w bezpośrednim (co podkreślam!) porównaniu, zrozumiałbyś przyczyny przewagi MB. A uroda? Sprawa dyskusyjna. Dla mnie Audi jest nudne i sztampowe, miało czas się znudzić, najgorsze, że ten sam szablon stosują we wszystkich modelach i to jeśli chodzi wnętrze jak i stylistyke zewnętrzną. (Spróbuj Audi na poprzecznych nierównościach, a potem wsiądź w MB - może wtedy pojmiesz o co chodzi).

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022