mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Mercedes Sprinter

Twój samochód - Mercedes Sprinter

Sprinter W906 nawiew w kabinie nie wyłącza się

~Paweł

Zgłoś komentarz do moderacji 2021-10-13 | 21:49

Witam serdecznie.nPosiadam Sprintera W906 rocznik 2014, silnik 2143cm3, 120 kw, klimatyzacja i webasto fabryczne.nKlimatyzacja prawdopodobnie się rozszczelniła na wiosnę tego roku i jeszcze nie miałem okazji jej naprawić ( nie załącza się sprężarka) dodatkowo webasto od kiedy kupiłem samochód lipiec 2020 nie było używane.nA teraz szczegóły dotyczące problemu. Wszystko było ok do momentu kiedy któregoś ranka włączyłem nawiew w kabinie (zaparowane okna) za chwilę chciałem zmniejszyć moc ale nawiew działał cały czas na jednym biegu (najwyższym) przyciskami nie dało się zmniejszyć ani wyłączyć nawiewu. Po wyłączeniu samochodu, wyciągnięciu kluczyka nawiew działa nieprzerwanie na pełnej mocy. Można go wyłączyć wyłącznie poprzez wyłączenie bezpiecznika. Obcięcie panelu sterowniczego od nawiewu i klimatyzacji nie pomogło. Nadmuch działa non stop. Wyświetla się kontrolka Check Engine. Dodatkowo podłączyłem Interfejs elm 327 do obd2 i wyszedł błąd P2600.nProszę Panów fachowców o pomoc, co może być przyczyną awarii

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021