mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Nissan Qashqai

Twój samochód - Nissan Qashqai

Przepalające się żarówki H7

~JonnyWoo

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-12-30 | 11:15

Witam mam nissana Qashqaia od nowości drugi rok zrobiłem 100.000 km i przepaliło mi się już od nowości "17" !! kompletów żarówek H7. Auto nigdy nie sprawiało żadnych problemów poza tymi żarówkami. Do pierwszej wizyty w serwisie wymieniłem 9 kompletów! Serwis w Łodzi powiedział że to normalne ale dla mnie to nie może być normalne. Proszę o jakieś porady i czy inni użytkownicy mają też podobny problem?

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Mario

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-12-30 | 15:48

dla Nissanów to niestety standard! W mojej Micra i note wymieniłem tez juz full tych żarówek. Słaba elektryka w polaczeniu z dziurawymi drogami i taki rezultat!

~aaa

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-12-31 | 11:49

Miałem podobną historię, ale w VW Golfie. Wymieniałem żarówki co 2-3 tygodnie. Problem ustąpił, gdy kupiłem lepsze żarówki (coś po 80zł za sztukę, chyba Philips). Potem już 2 lata bez wymiany.

~andrea29

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-01-23 | 23:03

Wypróbuj żarówki OSRAM. Najlepiej SILVERSTAR'y (nie NIGHT BREAKER'y), lub zwykłe żarówki OSRAM (powinny wystarczyć najdłużej).
Ostatecznie PHILIPS albo BOSH (zwykłe).
Jak jeździsz po wertepach normalne, że żarówki będą padać szybciej.
Odwiedź też dobrego diagnostę-elektryka.

fjerzy

Nowicjusz

fjerzy

Miasto: Szczecin

Auto: Nissan Qashqai

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-01-27 | 09:35

Mam QQ od roku, nie przejechałem 100 000 km, tylko 18 000. Żarówki sprawne. Nie wiem co jest przyczyną, ale przepalanie się żarówek nie jest standardem. Jak usłyszysz taki tekst jeszcze raz, poproś o podanie Ci tego na piśmie.

~ptrebor1

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-02-26 | 21:18

Mam wrażenie, że to jakiś standard QQ. Ja mam generalnie w zapasie komplet. Próbowałem różnych marek i tak się przepalają notorycznie. Teraz używam najtańszych i wymieniam obie jak tylko któraś wysiądzie. Być może rozwiązaniem będzie zamontowanie świateł dziennych?
Pozdrawiam

~x

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-03-02 | 18:47

Autem przejechałem 30 000km i w sumie wymieniłem 5 żarówek (trzy po stronie kierowcy, 2 po stronie pasażera). Idąc tym tokiem myślenia po 90 000-ciu będzie 15 a po 100 000 tyle co u Ciebie. Jednym słowem norma w tym modelu.

~adam

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-01-18 | 19:12

W miom QQ mam 90 tys i H7 wymieniam co 2-3 m-ce, Siostra ma SCENICa i ma to samo, ale tam pół auta trzeba rozkręcić żeby żarówkę wymienić. Ojciec ma w COLT też tak jest. To chyba nie wina samochodów, ale żarówek. Im częściej wymieniamy tym lepiej producenci zarabiają...

~Jerzy

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-08-08 | 14:30

Ja mam zamontowane światła dzienne, żarówki jeszcze nie wymieniałem a QQ jest z 2009 roku.

~miro

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-11-24 | 13:02

Mam QQ 5 lat, przejechaem 120 tys i chyba tylko 2 razy wymienialem zarowki.
Nie mam tego problemu. Moze to z powodu ze auto jest z poczatku produkcji
a pozniej obnizono standardy?

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020