mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Nissan Qashqai

Twój samochód - Nissan Qashqai

NISSAN TO NIE TOYOTA TANIO TO MASZ CO CHCIAŁEŚ

~A TAKI ŁADNY BYŁ ....

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-05-11 | 11:06

NISSAN QASHQAI TO JAK CIENKA KASZKA W WYDANIU TEGO PRODUCENTA, WIEM BO NA SZCZĘŚCIE SIĘ TEGO JUŻ POZBYŁEM A SILNIK TO TYLKO BENZYNA !!! NIECH KTOŚ KUPI DISLA 3 LATAKA OD RAZU PEŁNE KIESZENIE NA NAPRAWY ! PANI Z ANGLII PISZE , ŻE TYLKO U NAS SĄ WADLIWE, TAK BO U NICH ODDAJĄ OD RAZU JA NA SZROT A DZIĘKI TEMU POLSCY BLACHARZE JE ŁATAJĄ I INTERES GIEŁDOWY SIĘ KRĘCI !!!
Ps. KTÓRY SZANUJĄCY SIĘ ANGLIK JEŹDZI QASHQAI = CHIŃCZYK I POLAK BO TANIZNA A JESZE DISEL OOOO ! A Naprawy OOOO Tam .... pojedzie do Polski w częściach !

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Nissan Qashqai

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-05-11 | 13:49

gościu zmień lekarza

~kak

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-05-17 | 08:17

Ty zmień lekarza, bo gość ma rację, żenada, nie samochod. Roczny samochod a zaczal rdzewiec. Nie bez powodu ta nazwa samochodu- typowa KISZKA!!!!!!

~Johann

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-05-17 | 09:16

Dawno już nie czytałem takich bredni. Ja mam Qashaę i jestem b.zadowolony. Jest to mój 12 samochód w tym 7 nowy. Miałem również niemieckie, bo takie są dla Ciebie najlepsze zapewne. Oświadczam Ci,że Qashqai to super samochów. Mam go 3 lata wersja benzynowa 1,6 I-WEay i oprócz przegladów gwarancyjnych nic, ale to nic mu nie dolega. Jest super. Miałem Audi 80 miałem Golfa,Opla Kadeta i francuskie. Mam więc jakieś pojęcie tak? Polecam wszystkim ten samochód.

~Oma

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-05-17 | 10:07

Johann a Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? gościu pisze o wersji z dieslem, a Ty tu wyjeżdżasz że jest ok i że masz Qashqaia w benzynie, noż ludzie ogarnijcie sie troche

~ja72

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-06-06 | 13:00

Teść ma Qasqaia już chyba 4-5 rok i około 1000.000 i w zasadzie poza co chwilę nadającym się do wymiany tylnym elementom tłumiącym (200-300zł w warsztacie Henia) i przepalającym sie żarówkom w lampach przednich- nic ale to nic się z nim nie dzieje, a nie oszczędza go. Wyjeżdża w górach w zimie po naprawdę stromej nieośnieżanej drodze do domku. Niektórzy po prostu są uprzedzenie i nie da się tego zmienić..

~trak

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-11-22 | 05:52

Przed kupnem QQ poczytałem opinie są bardzo rozjechane .Moje zdaniem jest to auto
jak najbardziej o.k pomijam tu takie zarzuty jak za mało miejsca nad głową , za nisko otwierająca się klapa itd. no cóż idealnego auta jaszcze nie wyprodukowali.Pozbyłem się
wrażenia że siedzę na asfalcie i to jest bezcenne.Auto na trasie nie rzuca się oczy ,
natomiast przy bliższym kontakcie wzbudza zainteresowanie.

~zx

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-04-16 | 18:31

co za brednie , w UK qashqai byl 4 samochodem w popularnosci ! mieszkam w UK i wiedze ile ich na ulicach co do rdzy i plastikow hmm w rzadnym rdzy nie widzialem nawet w warunkach miast jak Aberdeen

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020