mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Nissan Qashqai

Twój samochód - Nissan Qashqai

Komentujesz galerię z Autogalerii mojeauto.pl: obejrzyj komentowaną galerię.

Testy mojeauto.pl: Nissan Qashqai

~talen

Zgłoś komentarz do moderacji 2007-11-16 | 00:42

heh, chciałbym takiego mieć...

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~mk

Zgłoś komentarz do moderacji 2007-12-11 | 13:28

Jeśli masz 160-170 cm wzrostu, jesteś szczupły, a twoja żona i dzieci są równie mali to możesz sie napalać.
Musisz lubić kolor czerwony, bo tak jest podświetlone wszystko wewnątrz i mieć dużo kasy oraz skromne wymagania co do osiągów i kolorystyki wnętrza.

~el-emce

Zgłoś komentarz do moderacji 2007-12-31 | 21:59

Nie jestem profesjonalistką w tematyce motoryzacji, ale ten samochodzik bardzo mi się podoba.
Cóż, jak na dzisiaj, myślę, że jest to bekonkurencyjne autko w swojej klasie na polskim rynku pod każdym względem. Nic lepszego w podobnej cenie nie można kupić. Owszem nie ma sensu porównywać go do aut za niemal półtora- i dwukrotnie droższych. Przymierzam się właśnie do zakupu diselka Qashqai. Sądzę, że dokonałam dobrego wyboru.
A co sądzicie Wy jako wytrawni znawcy "czterech kółek"?
Lena

~Al

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-01-15 | 16:11

Uwazam,ze to jest swietny samochod,codziennie na nioego patrze i coraz bardziej mi sie podoba.Zreszta i osiagi ma jedne z lepszych.To jest to na co powinienem sie zdecydowac ,tylko musze sprzedac swojego Space Stara 1.8.GDI.Zachecam wszystkich do kompozycji swojego samochodu.Gratuluje Nissanowi Poland.

~rzemien

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-01-22 | 11:51

Zamówiłem 2 litrowego benzyniaka w kolerze czarnym.Wcześniej oczywiście jeździłem tym cackiem ,rewelwcja .Świetnie trzyma się w zakrętach, super hamulce ,nie ma efetku nurkowania. Duże lusterka które w mieście bardzo pomagaja przy zmianie pasa ruchu.Siedzi się wysoko ,kierownicę można regulować w każdym poziomie, precyzyjna sześcio stopniowa skrzynia której lewarek jest na swoim miwjscu.Mógłbym jeszcze tak długo.Acha i jeszcze jedno, cena , nie ma na rynku samochodu tej klasy za taką kasę.

~Qa-Qa-owiec

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-01-25 | 18:26

mk chyba posiedzial w salonie w QQ bo bylo zimno na zew. - a byl w waciaku - i dlatego tak pisze (mniej kiełbasy!)
Mam 178, zona 175, z tylu szwagier 185/100kg - i wszyscy sie mieszcza.
1.5 dci jak na w-we pali 6.2 (5.9 jesli dojdzie 30% poza miasto) - komputer wskazuje ze na 65 l zbiornika przejade ponad 1.000 km.
Lusterka faktycznie olbrzymy - dobrze ze skladane aut.
Bardzo dobre brzmienie glosnikow choc tylko 4 szt.
Bardzo duzy bagaznik. Wygodne profilowane fotele.
No i najwieksza zaleta - glowa wyzej 30 cm niz w porzedniej Almerze - widac ponad dachami innych zwyklaków. Pzd QQ.

~rajmund

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-01-30 | 14:21

tez się przymierzam do kupna, jezdzilem troche i rewelka, ale zastanawiam sie czy 1,5litrowy diesel nie bedzie za slaby, to tylko 106 KM, dwulitrowy diesle to juz troche kosztuje, ponad 100k, a jakos nie jestem przekoany do benzyny..

~Koźlak

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-04-10 | 16:12

Podniesieniu fotela kierowcy do maksymalnej wysokości(a tak niektórzy muszą) powoduje, że nawet niski kierowca(ok.164 cm) ma głowę "w dachu". Strach pomyśleć co się stanie gdy kierowca nierozważnie zapomni zapiąć pasy i musi gwałtownie zatrzymać pojazd by nie przejechać np psa sąsiada Mam na uwadze tylko manewrowanie na osiedlu przy np.odprowadzaniu samochodu do garażu a nie trasę na której nie wolno zapominać o pasach. Przesłona przeciwsłoneczna blokuje głowę i kręgi szyjne bardzo zagrożone złamaniem. Zwracam uwagę na ten detal bo samochód jest reklamowany tym że ma wysoki fotel kierowcy i kierowca ma świętną widoczność co mu ułatwia jazdę. Obawiam się że zwiekszenie wysokości w +2 o 3cm to zbyt mało.

~stefek

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-05-03 | 12:46

tez sie przymierzam do kupna.chyba 2l benzyniak w tej promocji. w rzeczywistosci wyglada duzo leiej niz na zdjęciach! a miejsca w środku ma najwięcej ze wszystkich kompaktow a takze wiecej od bmw 3 i audi a4. jedyną niewiadomą pozostaje jego bezawaryjnosc i serwis - ale 3 lata gwarancji zmniejszaja to ryzyko

~Niedzwiadeq

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-05-12 | 17:29

byłem na jeździe próbnej 2l dci nie wierzę, że to mówię ale to zbytek mieć taki duży silnik, po co? osobiście jeżdżę nissanem sunny 2l d a jak się przelicza stosunek mocy do masy to 1,5 dci wychodzi lepiej poza tym moment obrotowy jest wyższy więc spokojnie wystarczy a co do reszty to po prostu większa osobówka z możliwością przejazdu przez nasze drogi z niecierpliwością czekam na testy awaryjności i jakąś poważną wpłatę na konto po prostu ktoś zaprojektował auto dla mnie

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018