mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Renault Scenic

Twój samochód - Renault Scenic

INJECTION FALUT

~Moskwa

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-02-11 | 23:08

Witam. Mam Scenica z 2004r 1,5dci . ostatnio silnik zrobił się jakby słabszy i czasem na wyświetlaczu pojawia się komunikat,, INJECTION FALUT. " Przetłumaczyłem to i w dosłownym tłumaczeniu oznacza to,, wina zastrzyku". Mam w związku z tym pytanie czy ktoś już miał taki problem i czy to coś poważnego? Mam nadzieję że to wina mrozu bo jest -20*C

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~józek_1972

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-02-17 | 10:12

Witam,też miałem w scenicu 1,5 dci taki problem.ale sie okazało że to przelewaja wtryski.to znaczy zamiast paliwa do cylindra paliwo jest rurkami przelewane do zbiornika -nadmiar paliwa.jedyna diagnoza wymiana wtryskiwaczy to zrobiłem wszystko ok.tylko 2500zł mniej w kieszeni.Moja rada sprawdz na III biegu jak jedziesz to wciśnij pedał gazu do oporu jeśli zapiszczy i sie zaświeci komunikat injecjon falut to wtryski przelewają a jeśli nie to tylko wymiana filtra paliwa.Józek jak coś to pisz.cjkalata@op.pl

~jarek

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-04-16 | 17:28

sprawdz wtryski moga nie dawac na 1 gar mozna zatrzec silnik komunikat bledu na listwie zasilania

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019