mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Renault Scenic

Twój samochód - Renault Scenic

woda od strony pasazera

~karol

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-11-02 | 12:47

dostaje mi się woda od strony pasazera tylko na postoju jak pada deszcz jest to 1.9 z 2000 r czy ktoś wie gdzie szukać
1 podszybie ok
2 uszczelki ok
3 szyber dach ok
4 od wentylatora ok

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~gk

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-01-04 | 06:30

Kolego, miałem ten sam problem. Okazało się że winny był wężyk odprowadzający wodę z przedniego szyberdachu. Szukałem tego tydzień. Woda wypływała z bocznej wnęki, na wysokości stóp pasażera (tuż nad podłogą). Nie udało się udrożnić tego odpływu więc wymieniłem wężyk na nowy. Wykorzystałem wąż ogrodowy. Średnica pasowała idealnie. Powodzenia. Mam nadzieje że pomogłem.

~lolek

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-01-25 | 07:49

U mnie woda dostawała się przez uszczelkę na dole przy szybie, kapała na mechanizm szyby i rozpryskiwała się. Część tej wody wypływała po drzwiach na wewnętrzną uszczelkę i wlewała się do środka. Nie udało mi się tego uszczelnić, ale w drzwiach zrobiłem fartuch z folii. Muszę założyć nową uszczelkę przy szybie na dole.

~kalibon79

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-01-31 | 19:51

u mnie winne były niedrożne odpływy przy podszybiu ale słyszałem też że niektórym moczyło przez przypchany wężyk odprowadzający od klimy scenic2

~mirko

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-02-20 | 20:42

niech ktoś leje wodę na samochód a ty w środku sprawdzaj

szek13

Nowicjusz

szek13

Miasto: Warszawa

Auto: Renault Scenic

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-02-21 | 10:27

scenic z 2006r.Miałem to samo,zalany cały samochód od środka.Okazało się że są zapchane otworki odplywowe pod szybą za zewnątrz.Trzeba zdemontować wycieraczkę i podszybie , jest trochę roboty.Na warsztacie chcą za to 200 zł

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019