mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Renault Scenic

Twój samochód - Renault Scenic

przestało działać radio

~ania

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-12-06 | 17:22

Witam, dzisiiaj rano jak odpaliłam samochód renault scenic II 2007 to nie właczyło się radio, nie ma nic na wyświetlaczu i nie chce się właczyć. czy ktoś może mi pomóc, dlaczego tak jest, jakiś mechanik do ktorego podjechałam powiedział że może to być bezpiecznik w radiu, gdzie dokładnie on jest i czy to może być to.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

KGB

Nowicjusz

KGB

Miasto: Mielec

Auto: Renault Scenic

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-12-07 | 06:41

Miałem to samo już dwa razy. Rozwiązanie jest bardzo proste.
Odłącz akumulator na kilkanaście sekund, podłącz ponownie i będzie ok.
Musisz tylko podać kod.

~Adi

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-01-22 | 13:06

Aniu prawdopodobnie skonczyly sie zimne luty na wyswietlaczu... Polecam firme el-cars(miejscowośc kaczory). Przerabiałem to już.

~mirko

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-02-27 | 12:54

Odłączyć akumulator na kilka sekund -(pytanie kiedy był ladowany akumulator ) kiedy jest słaby akumulator komputer odłącza odbiorniki

~Lekawo

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-02-28 | 09:26

Bezpiecznik jest w radiu. Trzeba je wyjąć, a to też problem, bo trzeba 2 zaczepy przez 2 otwory w radiu odchylić i wysunąć je na zewnątrz... bezpiecznik przeważnie jest z tyłu obok wtyczek po lewej stronie. Walnięty bezpiecznik to raczej problem dodatkowy, ponieważ, trzeba szukać przyczyny, a to już dalszy problem... Miłej zabawy!

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019