mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Renault Scenic

Twój samochód - Renault Scenic

co mam kupić?

~kopen1202@gmail.com

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-05-02 | 09:26

witam.mam zamiar kupic scenica 2001.tylko nie wiem czy benzyna i gaz.czy diesla.chce miec auto tanie w eksploatacji no i ktore malo pali.doradzcie mi

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Lekawo

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-05-03 | 08:38

W tej sytuacji przychodzi na myśl anegdota, jak to uczeń starożytnego mistrza zapytał czy radzi mu się ożenić. Uzyskał odpowiedz,że cokolwiek uczyni, nie będzie to dobre. Tu, jak kupisz benzyna/gaz, masz tanio, ale przy tanim gazie, przeglądy drogie i częstsze. Diesel to paliwo droższe, ale silnik trwalszy i porównywalna jazda z silnikiem Otto - szczególnie DCI Jest tu jeszcze fakt, że Otto są słabsze od Diesla o mniejszym mom.obrotowym. Sama marka i typ mimo marnych plastyków i słabszej jakości, ale bogatym wyposażeniu i dosyć niskiej cenie - daje dużo frajdy... Twoja kasa, Twój wybór i Twoje auto! Powodzenia!

~legont

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-05-03 | 21:24

JA]a dużo już jeździłem benzyną z gazem i wybrałem po 7 latach jazdy na gazie diesla i to właśnie scenica z silnikiem 1,9 dti, moim zdaniem to był dobry wybór, jeżdżę nim już 4 lata, następny samochód też będzie w dieslu

SklepMartec

Nowicjusz

SklepMartec

Miasto: Tarnów

Auto: BMW Seria 3

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-01-24 | 14:58

Podaj ile km rocznie robisz i czy jest to głównie trasa czy miasto- od tego uzaleznimy wybór silnika,jednak zastanowiłbym się nad dieslem lub benzyna z lpg.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019